«Здоровим бути модно»: обласний турнір з вільної боротьби серед дівчат

 Четвер, 17 березня 2016 18:10
Опубліковано в Запорізька область

16 березня 2016 року у м. Кам’янсько-Дніпровська Запорізької області на базі Загальноосвітньої школи відбувся обласний турнір з вільної боротьби серед дівчат під гаслом «Здоровим бути модно».

Організаторами заходу виступили Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, Кам’янсько-Дніпровський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Захід проводився з метою залучення різних верст населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, організації активного та змістовного дозвілля.

У змаганнях прийняло участь понад 80 учасників з міст та районів області. Серед учасників обласного турніру з вільної боротьби велася запекла боротьба, була позитивна атмосфера, та незабутні емоції.

Усі учасники були нагороджені медалями та грамотами обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», кубками та цінними подарунками від спонсорів.