Дартс серед жінок у Малині: краса і влучність крокують поруч

10.03.2016
Житомирська область

Напередодні Міжнародного жіночого дня в приміщенні Малинської районної державної адміністрації відбулися змагання з дартсу серед жінок – працівниць виконавчого комітету Малинської міської ради та райдержадміністрації, ініціатором та організатором яких став Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

З результатом 30 очок перемогла Інна Ковальчук, спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту виконкому міськради. У Нелі Радок на два очка менше та друге місце. В активі третього призера Антоніни Орехівської із фінуправління райдержадміністрації – 26 очок, в тому числі дві дев’ятки.

Були підведені підсумки і в командному заліку, де враховувалися по п’ять кращих результатів учасниць. Переможцем тут стала команда міськради – 111 очок, а в їх колег із району – 104.

Всі призери та переможці нагороджені медалями та дипломами Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

В подальшому подібні матчеві зустрічі заплановано зробити традиційними.