Фінальні заходи «Спортивної зима» на Житомирщині

 Понеділок, 23 лютого 2015 18:02
Опубліковано в Житомирська область

Найактивніших учасників зимових змагань, близько 70 учасників –переможців обласних заходів «Спортивна зима» Житомирський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, за підтримки меценатів зібрали на льодовій ковзанці «ФОК».

Захід відбувся з метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, покращення стану фізичного здоров’я і показників фізичного розвитку, пропаганди здорового способу життя та патріотичного виховання дітей та молоді.

В змаганнях прийняли участь 7 команд. Кожна команда складалася з десяти учасників. Програма заходу включала в себе веселі старти на льоду, снайпер та майстер-клас для початківців.

Від бурхливих оплесків публіки у «льодовому» залі було гаряче.

Гості міста, самі учасники та їх батьки були приємно вражені рівнем проведення заходу, а в велика кількість бажаючих взяти участь у «Спортивній зимі» свідчить про те, що конкурс стає дедалі популярнішим.

Захід проводиться у три етапи у всіх регіонах України вже четвертий рік поспіль, де функціонують центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Місця і строки проведення І та ІІ етапів затверджуються відповідними центрами, місце і строки проведення ІІІ етапу (фінал Заходу) затверджуються Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і проводиться з 24 по 27 лютого 2015 року серед команд-переможців обласних заходів», на базі відпочинку «Сонячна долина», с. Бояни, Новоселицького району, Чернівецької області (про результати участі команди від Житомирської області проінформуємо згодом).

Переможці ж обласного заходу були нагороджені дипломами, медалями, ЖОЦФЗН «Спорт для всіх» і подарунками від меценатів.