ІІ-а Спартакіада «Готуюсь до школи!» у Малині на Житомирщині

 Середа, 20 грудня 2017 01:04
Опубліковано в Житомирська область

Їзда на самокаті стала черговим видом ІІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!» серед вихованців старших і середньої груп Закладу дошкільної освіти №1 міста Малина, на старт яких 15 грудня вийшли 32 хлопчиків та дівчаток.

Серед «сильної статі» старших груп два кола на самокаті швидше всіх проїхав Денис Кривець. На другому місці Станіслав Пінчук, а на третьому – Артем Сотніченко.

У дівчаток перемогла Ангеліна Гайдамака. На другій сходинці п’єдесталу Анастасія Заверюха, а замкнула трійку призерок Вероніка Терещенко. Їх розділили лише десяті секунди: 20,37 – 20,53 – 20,94 сек.

Влад Патуров, Кирил Лавриненко і Єгор Дмитренко зайняли відповідне перше, друге та третє місця серед хлопчиків середньої групи, а Наталія Аксьонова, Діана Погорельцова і Злата Власенко – серед дівчаток.

Їзда на самокаті є заходом, що проводится Малинським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» по напрямку прославлення відомої української спортсменки учасниці ХХХІ Олімпійських ігор (2016, м.Ріо-де-Жанейро, Бразилія), майстра спорту України міжнародного класу з велоспорту на шоссе, малинчанки Тетяни Рябченко, автографи якої є на дипломах Центру, якими були нагороджені всі призери змагань.

Попереду у дошкільнят «Веселі старти», що пройдуть вже в січні наступного року.