СК «Оазис» міського центру ФЗН «Спорт для всіх» з Житомирщини завоював чергові медалі підводників

31.08.2016
Житомирська область

Команда Житомирської області в складі шести спортсменів Спортивного клубу «Оазис» Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» успішно виступила в змаганнях Чемпіонату України з підводного орієнтування серед дорослих, що пройшов на Печеніжському водосховищі в смт.Старий Салтів Харківської області з 22 по 28 серпня 2016 року.

Валентин Залеський в парі з харків’янином Олександром Василенко завоювали срібну медаль у вправі «Карта», а разом зі своїми товаришами по команді Данилом Денісовим і Вадимом Савченко стали бронзовими призерами змагань у груповій вправі А.

Серед жінок Анна Шкіря у складі змішаних команд двічі піднімалася на третю сходинку п’єдесталу у вправах «Карта» та груповій вправі А.

Загалом спортсмени-підводники в цьому році поклали в скарбничку Житомирської області 17 медалей з Чемпіонатів (юніори/юнаки і дорослі) та Кубку України, з яких три срібних і чотирнадцять бронзових.