«Спорт для всіх єднає визволителів»

 Четвер, 29 грудня 2016 12:30
Опубліковано в Житомирська область

Фізкультурно-оздоровчі заходи «Спорт для всіх єднає визволителів» присвячені до 73-ї річниці визволення міста Новоград-Волинського від фашистських загарбників на Житомирщині

27 грудня 2016 року в спортивному залі колегіуму пройшли міські фізкультурно-оздоровчі заходи «Спорт для всіх єднає визволителів», які були організовані і проведені міським центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» при підтримці управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради. Змагання були присвячені 73-ій річниці визволення міста Новограда-Волинського від фашистських загарбників.

Учасниками змагань стали чотири команди - від Новоград-Волинського об`єднаного міського військового комісаріату, 12-ого окремого полку оперативного забезпечення – в/ч А 3814, 181-ого окремого батальйону матеріального забезпечення – в/ч А 2925 та Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області.

Змагання розпочались хвилиною мовчання по загиблих визволителях міста. Під час урочистого відкриття з привітальним словом виступили секретар міської ради Пономаренко Олена Анатоліївна, начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Борис Наталія Петрівна та голова міської організації ветеранів Парфьонов Василь Олександрович.

Серед запрошених були присутні ветерани та учасники Другої Світової війни, які були вшановані квітами та словами великої вдячності за героїчний подвиг під час війни та відбудову країни у післявоєнні роки.

Змагання складались з семи конкурсів та спортивних естафет, в яких з завзяттям приймали участь команди «Спарта», «Єрмак», «Динамо» та «Сапери».

По завершенню змагань секретар міської ради Пономаренко Олена Анатоліївна, заступник міського голови Гвозденко Оксана Василівна, начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Борис Наталія Петрівна та голова міської організації ветеранів Парфьонов Василь Олександрович нагородили команди учасників фізкультурно-оздоровчих змагань «Спорт для всіх єднає визволителів» футбольними м’ячами.

За результатами конкурсів перемогла команда «Сапери» (12-й окремий полк оперативного забезпечення – в/ч А 3814).

Найголовніше, що всі команди отримали задоволення та позитивні емоції від участі в фізкультурно-оздоровчому заході «Спорт для всіх єднає визволителів».