Спортивно-виховний захід «Готуємось до школи» провели на Житомирщині

 Неділя, 05 червня 2016 12:16
Опубліковано в Житомирська область

1 червня 2016 року в м. Малині (ДНЗ №8 «Ялинка») відбувся спортивно-виховний захід «Готуємось до школи» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. Організатори свята - Житомирський та Малинський центри фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Діти середньої, старшої та логопедичної груп виконували комплекс вправ з рухової активності, демонстрували свої вміння з м’ячами, гімнастичними палками, обручами, іншим спортивним обладнанням. Після виконання фізичних вправ вихованці ДНЗ заспівали для гостей гімн України та гімн Малина.

Захід проходив у змагальній формі, тому було визначено найкращих, а саме, I місце зайняла логопедична група «Сонечко», у середній групі першими стала команда «Дельфін», а у старшій - «Бджілка».

Організатори - Житомирський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації. Начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь та директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Адам Хільченко відзначили переможців грамотами та подяками організаторів та найактивніших вихователів. Гості також передали для ДНЗ спортивний інвентар.

Світлана Гресь (літературний псевдонім Штатська) відзначила власними книгами найактивніших учасників заходу.