«Веселі старти» до Дня Космонавтики у Малині на Житомирщині

 П'ятниця, 14 квітня 2017 17:14
Опубліковано в Житомирська область

12 квітня в спортивному залі ДЮСШ ім. Й.Л.Кульчицького відбулися міські заходи «Веселі старти» до Дня Космонавтики серед учнів 2-х класів загальноосвітніх шкіл міста Малина, організатором яких став міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Команди в складі 5 хлопчиків та 5 дівчаток, при цьому можливі були ще дві заміни, змагалися в естафетах з фітнес-м’ячами, «Посадка картоплі», «Біг вдвох в гімнастичному обручі», хокейній естафеті та конкурсах «Снайпер» і «Пролізь через гімнастичний обруч».

Посівши перші місця в чотирьох окремих видах змагань загальнокомандну перемогу здобули юні спортсмени із ЗОШ №2. В їх активі 7,5 очок.

А от за друге місце точилася боротьба між другокласниками із ЗВНК «Школа-ліцей №1 ім. Н.Сосніної» та ЗОШ №4 Цього разу вдача була на стороні останніх. Лише на півочка дівчатка та хлопчики із ЗОШ №4 випередили ліцеїстів та зайняли друге місце (17 очок). На третьому – ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім.Н.Сосніної (17,5 очок).

ЗОШ №5 і ЗОШ №6 відповідно на четвертому та п’ятому місцях.

Команди-призери та їх учасники нагороджені дипломами та призами від Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».