Відкритий обласний захід з футболу серед дівчат на Кубок центру «Спорт для всіх»

 Неділя, 16 жовтня 2016 23:48
Опубліковано в Житомирська область

12 жовтня 2016 року за ініціативи Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно за підтримки управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, у спортивному залі Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету відбувся фізкультурно-оздоровчий захід з футболу серед дівчат на призи обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх в парках і скверах».

Головною метою заходу є популяризація масових занять фізичною культурою серед різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку шляхом залучення дітей, підлітків та дорослих до занять з футболу, запровадження сучасних стандартів активного дозвілля, а також пропаганда здорового способу життя.

У справжньому футбольному святі, взяли участь 5 команд дівчат, а саме команда Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету, команда Березівської ЗОШ Житомирського району, команда ЗОШ №5 м. Житомира та команда Житомирського базового фармацевтичного коледжу ім. Г.С.Протасевіча.

На церемонії офіційного відкриття заходу були присутні: перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу, голова асоціації ветеранського футболу Радушинський Віктор Мечиславович, заступник директора Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торгівельно-економічного університету, викладач вищої категорії Кондратюк Світлана Володимирівна, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Хільченко Адам Іванович, дворазовий чемпіон Літніх Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні з легкої атлетики, Майстер спорту України міжнародного класу, призер Чемпіонатів Світу та Європи, Чемпіон України з бігу на короткі дистанції, викладач кафедри фізичного виховання торгівельно-економічного коледжу Царук Юрій Григорович, а також ветеран АТО, який цілий рік був на передовій, командир 14 полку Батенков Олександр Леонідович.

Під час церемонії відкриття, головний суддя змагань, арбітр Федерації футболу Житомирської області, тренер з футболу, завідувач кафедри фізичного виховання торгівельно-економічного коледжу Ступаков Дмитро Вікторович отримав Подяку від Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» за популяризацію здорового способу життя і розвиток фізичної культури та спорту на Житомирщині.

Даний захід викликав велику цікавість з боку громадськості, зібрав велику кількість учасників, глядачів та вболівальників.

Призери заходу нагороджені дипломами та медалями, а переможець Кубком Житомирського обласного Центру ФЗН «Спорт для всіх».

Результати заходу:

1 місце – команда ЖТЕК;

2 місце – команда ЗОШ №5;

3 місце – команда Фармацевтичного коледжу.