Змагання на призи Дмитра Косинського в Малині на Житомирщині

 Вівторок, 17 жовтня 2017 23:48
Опубліковано в Житомирська область

Змагання на призи учасника ХХХІ Олімпійських ігор, майстра спорту України міжнародного класу, малинчанина Дмитра Косинського - це новий напрямок роботи Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щодо пропаганди фізичної культури і спорту та прославлення відомих українських спортсменів.

Перші змагання в Малині на Житомирщині були з метання м’ячика (дівчата) та гранати (юнаки) на призи відомого спортсмена, які відбулися на спортивному майданчику малинського профліцею напередодні Дня захисника України.

Серед дівчат 15-19 років найкращий результат показала Яна Мартиненко – 38 метрів. Це перше місце. У Альони Левківської на три метри менше – 35 м і друге місце, а на третьому – Марина Гаврильчук (30 м.).

Серед хлопців відразу два учасника показали однаковий результат – 45 м і обидва це зробили в другій спробі. Різниця лише в тому, що перша спроба у Артема Давиденка була 44,50 м, а у Олександра Ястремського – 44,00 м. Ось ці півметра і вивели Артема у переможці, а Олександра – на другу сходинку п’єдесталу пошани. Трійку призерів замкнув Владислав Вябчун з результатом 35 м.

Серію змагань на призи Дмитра Косинського продовжать дошкільнята у метанні тенісного м’ячика на дальність і в ціль та учні загальноосвітніх шкіл у метанні м’ячика.