Останні Новини

Усі новини

Всеукраїнська дитяча премія "Диво Дитина"

 Четвер, 24 листопада 2016 11:52
Опубліковано в Новини

Щороку на різноманітних конкурсах, фестивалях та змаганнях обдаровані діти з усієї України здобувають перемоги, але на жаль, до 2009 року не було головної події для дітей, яка б могла підсумувати усі ці досягнення та гідно нагородити їх.

 

Саме тому у 2009 році ініціативна група очолювана Віктором Новіковим, започаткувала Всеукраїнську Премію "Диво-дитина", яка стала найбільш очікуваною подією для талановитих дітей та щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

 

Основна мета Премії - пошук,відбір вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України. Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановленим номінаціям дітям, які мають досягнення у науці, спорті або мистецтві, унікальні, розумові або фізичні здібності, діти – рятівники.

 

Премія включає в себе 5 номінацій:

 

 

 

 

  • Найрозумніша дитина

 

 

  • Найгероїчніша дитина

 

 

  • Найдивовижніша

 

 

  • Найтворча дитина

 

 

  • Найспортивніша дитина

 

 

 

Подробиці на сайті www.divo-dutuna.com

 

Щорічна Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства з питань надзвичайних ситуацій України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства соціальної політики України.