ІV-й Чемпіонат Тернопільщини 2019 року «Спорт для всіх в парках і скверах»

 Вівторок, 14 травня 2019 18:51
Опубліковано в Фотогалерея

Тернопільщина: Відбувся ІV-й Чемпіонат Тернопільщини 2019 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду велосипедний туризм, в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів “Спорт для всіх в парках і скверах” (присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом).

Спортивний азарт і жага перемог загострюється навесні, коли природа прокидається та наповнюється барвами та ароматами.

Саме у царство комах, протоптаних стежок, голосистих птахів та бурхливих струмків злітаються сильні духом діти, щоб посперечатись  між собою у туристичних навичках, набутих упродовж року.

Цьогоріч, аби провести ІV-й Чемпіонат Тернопільщини 2019 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду велосипедний туризм, в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів«Спорт для всіх в парках і скверах» (присвячений Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом), учасників та організаторів  до себе поманили терени Збаразького району,  а саме  - урочище «Франчиха» на околиці села Чернихівці.

Весняна пора, із своїми примхами, була гарною попутницею у випробуваннях для юних туристів.

Три дні змагального темпу загострювали бойовий дух і додавали наснаги. 8 травня, відразу після відкриття Чемпіонату змагань, учасникам довелося, кріпити вантаж до велосипедів, щоб поборотися на «комплексній дистанції»,  у яку входять види: «фігурне водіння велосипеда», «велокрос», «тріал».

ІV-й Чемпіонат Тернопільщини 2019 року «Спорт для всіх в парках і скверах»

За підсумками у «комплексній дистанції» особисту перемогу серед дівчат здобули:

  • І місце - Софія Сиримула – Черниховецька ОТГ, відповідно ІІ і ІІІ місця здобули Вікторія Ярмусь та Аліна Сороківська – м. Почаїв.

Серед хлопців:

  • І місце - Віталій Шумайко – Черниховецька ОТГ,   відповідно ІІ і ІІІ місця вибороли Серафим Шатківський – м.Почаїв, та Назарій Скалецький –Черниховецька ОТГ.

На «комплексній дистанції» у командному заліку перше місце посіла команда Черниховецької ОТГ, а ІІ і ІІІ здобули команди м. Почаєва №1 та м. Почаєва №2.

Відновивши сили, туристи – спортсмени  з честю відпрацювали  ще один змагальний день, адже вони  змагались на довгій  командній дистанції - «велоралі».

Найкращий результат показала  команда м. Почаєва №1, відповідно ІІ та ІІІ сходинку посіла команда Черниховецької ОТГ та м. Почаєва №2.

Окрім того, організатори змагань Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директор Оксана Пшенична), подбали і про творчий розвиток та про дозвілля учасників – відбувалися конкурс «ремонту велосипеда» та «домедичної допомоги».

В день закриття чемпіонату – весняна сонячна погода створювала  святковий настрій в усіх учасників та  посилювала важливість  урочистої миті.

Почесне звання переможців ІV-го велосипедного Чемпіонату серед юнаків стали команди: м. Почаєва №1  (керівники-тренер Сергій Прокопчук), призерами ІІ і ІІІ місць стали команди Черниховецької ОТГ (керівник-тренер Олег Єфимчук)  та м. Почаєва №2  (керівники-тренер Сергій Прокопчук).

Однозначно, що лише за умови наявності меценатів та відповідального ставлення установ-організаторів, яким і належить висловити особливу подяку, захід був проведений на високому рівні.

Особливу вдячність необхідно сказати: директору Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Володимиру Ванджурі, Голові Черниховецької об’єднаної територіальної громади Збаразького району–Марії Кіпибідї, директору Черниховецької

ЗОШ І-ІІІ ст. –  Віталію Гураковському  та заступнику - Лілії Вадуцькій, директору Тернопільського відділення української мережі магазинів-експертів туристського спорядження  «Gorgany» – Роману Задорожному.

Нехай туристські стежки, наполегливість, здоровий спосіб життя сприяють новим зустрічам юних мандрівників та вдалим стартам на спортивно-туристських дистанціях.

 

Завідувач організаційно-масовим відділом

Роман Романишин