Спортивний захід з нагоди Дня студента на Одещині

 Вівторок, 28 січня 2020 10:42
Опубліковано в Фотогалерея

25 січня з нагоди Дня студентів, на спортивному майданчику "Черемушки" зібралися понад 30 юнаків та дорослих, та разом з працівниками Подільського міського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" прийняли участь в оздоровчих заходах в сонячний суботній день.
          Центр "Спорт для всіх" запросив усіх бажаючих разом провести час в рухливому, веселому, оздоровчому заході. 
           Після розминки-зарядки, разом с робітниками центру, було проведено веселі естафети, які складалися із п’яти різноманітних завдань. Було створено дві команди.
          На міні-футбольному майданчику тренувалися дві команди юнаків щоб зіграти у футбол. Їм було запропоновано потренуватися у влучності, та створено маленький турнір з пенальті.  Після естафет розпочалася гра в міні-футбол. Два тайми по 15 хвилин були гарячими та результативними.
          Всі, хто прийняв участь у веселих естафетах, ігрових вправах зі спортивним інвентарем та міні-футбольних баталіях - отримали море позитиву, задоволення, гарного настрою, заряд бадьорості та подарунки (спортивний інвентар) від центру "Спорт для всіх", а капітани команд, отримали набори з настільного тенісу та запрошення на тенісний турнір.