Останні Новини

Усі новини

Всеукраїнське спортивне свято "Веселі старти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

 Середа, 05 червня 2019 09:52
Опубліковано в Новини

3 червня в м.Києві на території парку «Партизанська слава» відбулося Всеукраїнське спортивне свято "Веселі старти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Учасниками свята стали понад 250 дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти, що залишились без батьківського піклування, діти учасників АТО, вихованці клубів за місцем проживання Дарницького району.

Діти грали в гру КВЕСТ, метою якогобуло створення атмосфери свята, розвиток рухових умінь, навичок і фізичних якостей за допомогою рухливих ігор, підвищення мотивації у дітей до занять руховою активністю,поглиблення знань дітей про свої права, як громадянина України, виховання патріотизму, колективізму та дружніх відносин під час розважальних ігор.

Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» дякує за співпрацю Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва, Службі у справах дітей Дарницького району та Дарницькій районній державній адміністрації.