АНОНС! Обласний фестиваль «Козацькі розваги»

 П'ятниця, 08 травня 2015 14:38

10 травня 2015 о 10.30 год у м. Камінь-Каширський на районному стадіоні «Колос», (вул. Неродів, 20) Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління у справах молоді та спорту спільно з відділом у справах молоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністрації за інформаційної підтримки Волинської державної телерадіокомпанії проводять обласний фестиваль «Козацькі розваги». До м. Камінь-Каширський завітають найсильніші богатирі з міст та районів Волині.

Фестиваль проводиться з метою відродження історико-культурних та народних традицій, духовності українського народу шляхом залучення молоді та широких верств населення області до рухової активності та занять фізичною культурою і спортом; пропаганди активного здорового способу життя та протистояння шкідливим звичкаv; демонстрації сили, витривалості та швидкості сучасних українських богатирів.

До участі у Фестивалі допускаються команди з міст та районів області, учасники яких не мають обмежень до занять фізичною культурою і спортом.

Склад команди: 2 особи (вік - 18 років і старші) та 1 представник.

Програма фінального етапу Фестивалю включає змагання у таких силових вправах “Чумаки”, “Колода”, “Чобіток, ”“Козацька засіка”, «Каменярі»

Переможці та призери фінальної частини Фестивалю нагороджуються грамотами, дипломами та медалями відповідних ступенів, а також призами від організаторів та спонсорів фестивалю Команда переможниця отримає право представляти нашу область на Всеукраїнському фестивалі . «Козацькі розваги», який відбудеться у м. Чернігів.