Новини

Одеська область

Спортивно-танцювальний фестиваль«На хвилі спорту» в Одесі
Опубліковано в Одеська область

Спортивно-танцювальний фестиваль«На хвилі спорту» в Одесі

Активно та спортивно, драйвово пройшов вихідний 15 серпня у парку імені Горького м.Одеса. Працівники Одеської обласної комунальної організації «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведи для відпочиваючих фізкультурно-оздоровчий захід «На хвилі спорту».

Спортивно-видовищне дійство проходило біля сцени «Ракушка» . У програмі : фітнес-руханка для всіх бажаючих та майстер-клас від художнього керівника Центру сучасної хореографії «Фокус» Жанни Вітранюк; показовий калейдоскоп спортивної , сучасної хореографії у виконанні вихованців Центру; запальний брейк-данс хлопців Одеського дитячо-юнацького спортивного клубу вуличних танців «Райзинг Старс» під керівництвом Максима Івановського; спортивно-танцювальний флешмоб та танцювальні батли і конкурси .

Усі учасники спортивного , активного дозвілля показати свої фізичні і танцювальні навики, а найвправніші ще й отримали подарунки - сертифікати на безкоштовні заняття танцями.

Захід пройшов енергійно, весело, з гарним настроєм та з усіма вимогами дотримання правил  безпеки, протидії запобіганню інфекцій.

Теніс для всіх в Одесі
Опубліковано в Одеська область

Теніс для всіх в Одесі

Літні спортивні активності продовжуються - і цього разу  працівники Одеської обласної  комунальної організації "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з Благодійним фондом Святого Григорія Просвітителя провели турнір з настільного тенісу на території парку імені Горького.

Захід проходив у рамках Благодійного спортивно-розважального Фестивалю "2020"

Перед початком спортивних баталій з молодшими учасниками була проведена фітнес-руханка. Розім'явшись та набравшись енергії учасники взялись за ракетки.

У турнірі змагались 24 учасники віком від 10 до 50+ .  Поза конкурсом спробували себе і працівники «Спорту для всіх».

Захід пройшов у дружній, спортивній атмосфері, а переможці, за перше - третє місце були нагороджені медалями.

За весь період Фестивалю "2020" неодноразово були проведені турніри з футболу та  шахів. Найближчим часом очікується любительський турнір з футболу.

Пілатес біля моря на Одещині
Опубліковано в Одеська область

Пілатес біля моря на Одещині

Вранці, у вихідний працівники Одеської обласної комунальної організації "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з тренером системи фітнес клубів "Вища ліга" Людмилою Беспаловою провели на свіжому повітрі , на березі моря (пляж Рів’єра) – фізкультурно-оздоровче заняття з пілатесу.

20 учасниць під релаксуючу музику чітко, гармонійно, злагоджено виконували комплекс вправ, спрямованих на взаємодію всіх м’язів, гнучкість і силу , зміцнення й загартування тіла, навчалися правильно дихати і рухатися. Крім того працівники центру «Спорт для всіх» розповсюдили плакати «Здорова молодь – здорова нація» і буклети «Пітатес», чим привернули увагу, інтерес та бажання у відпочиваючих займатися руховою активністю з пілатесу.

Беручи до уваги популярність та користь даного виду фітнесу між центром «Спорт для всіх» і фітнес клубом є домовленість про проведення таких заходів системно і на інших спортивних локаціях. Тож усі бажаючі , незалежно від віку мають можливість долучитися до спортивного, активного дозвілля та здорового способу життя .

Спорт для всіх – здоров’я кожного.
Опубліковано в Одеська область

Спорт для всіх – здоров’я кожного.

Одеська обласна комунальна організація «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щиро вітає із Всесвітним днем здоров’я та бажає міцного здоров’я на довгі роки, позитивних емоцій, енергії та гармонії.

Масляна спортивно гуляє в Одесі
Опубліковано в Одеська область

Масляна спортивно гуляє в Одесі

Серед низки заходів, що проводилися на різних майданчиках Одеси , обласна комунальна організація «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провела фестиваль  з нагоди  традиційного святкування Масляної 29 лютого в парку  ім. Т.Г.Шевченка , 1березня – в парку ім. М. Горького.

Змагання серед юних силачів на Одещині
Опубліковано в Одеська область

Змагання серед юних силачів на Одещині

Южненській міський центр "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" організував та провів в спортивному залі ДЮСШ змагання з пауерліфтингу серед юніорів 2003-2004р.н.

Змагання з вільної боротьби на Одещині
Опубліковано в Одеська область

Змагання з вільної боротьби на Одещині

В м.Южне,  у ФСК "Олімп", відбулись змагання з вільної боротьби присвячені  пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, що загинули під час бойових дій у війні в Афганістані. Організатор змагань - Южненській міський центр "Спорт для всіх".

Футбольні баталії на Одещині
Опубліковано в Одеська область

Футбольні баталії на Одещині

Вихованці Южненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відділення з футболу прийняли участь у традиційному місцевому футбольному турнірі  «Кубок Портовика».

Сторінка 1 із 27