Новини

Одеська область

Спартакіада «Активне спортивне літо»

Одещина продовжує проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей у літній канікулярний період.

"Олімпійське літо"

На Одещині, 13.06.2022, працівники Одеської обласної комунальної організації «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели фізкультурно-оздоровчий захід у рамках «Олімпійське літо».

Дворові ігри

Сьогодні, 9 червня, Управлінням спорту та молодіжної політики спільно з Подільським міським центром фізичного здоровя населення "Спорт для всіх" Одеської області на спортивному майданчику мікрорайону військового містечка (3КПП) були проведені дворові ігри з дітьми.

"Даруємо радість дітям"

Працівники Одеської обласної комунальної організації "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" продовжують проведення фізкультурно-оздоровчих заходів "Даруємо радість дітям" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Спортивно-розважальне свято "Мама, тато, я - спортивна сім'я"

27 травня 2022 року на стадіоні "Локомотив" було гамірно та весело, адже саме в цей вечір управлінням спорту та молодіжної політики сумісно з Подільським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" було проведено спортивно-розважальне свято "Мама, тато, я - спортивна сім'я".

Рухаємося заради здоровʼя

«Спорт для всіх – здоров’я кожного»!

Скандинавська ходьба в Одесі

Разом зі «Спортом для всіх»,  ми сила !

Так висловилася Юлія Шуригіна‎ , керівник клубу "Скандинавська ходьба ONWF клуб LET'S GO  ODESSA".

З клубом  обласна комунальна організація «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» активно , дружньо співпрацює не перший рік.

Тож  з 10 по 15 жовтня провели  в Одесі тиждень Скандинавської ходьби. Це були різні вправи, майстер-класи, активне дозвілля біля моря, в парках, скверах, на спортивних майданчиках, на майданчиках 411 Берегової батареї, трасі здоров’я.

Учасниками Скандинавської ходьби є люди різного віку, найстаршій – Ладі Бондаревій 92 роки (на фото вона з футболкою «Спорт для всіх» бадьора, повна сил і енергії) .

 За розвиток руху «Спорт для всіх», пропаганду здорового способу життя і активну життєву позицію усіх учасників народжено грамотами та пам'ятними подарунками .

Як висловилися учасники Заходу, для них це були найяскравіші, значущі дні  від підтримки їх діяльності та  свого особистого внеску в популяризацію рухової активності. До речі 10 жовтня мали відбутися змагання Кубок світу зі Скандинавської ходьби в Одесі.

Працівники організації «Спорт для всіх» закликають усіх займатися фізичною культурою і спортом та бути здоровими.

На старті юні козачата Одещини

14 жовтня працівники Одеської обласної комунальної організації "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провели два фізкультурно-оздоровчих заходи з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського Козацтва.

Спортивна програма  для вихованців Благодійної організації "Сім'я" складалася з 3 блоків: перший  - фітнес- руханка, зарядка; другий , як і годиться майбутнім захисникам  - силовий, де підлітки  показали свою фізичну підготовку  у віджиманні від підлоги,  прес та планку; третій - на спритність змагались у конкурсах "влуч у ціль" та "полоса перешкод".

У спортивних змаганнях взяли участь 12 спритних, азартних , енергійних хлопчиків. Їх підтримували батьки та друзі.

Захід пройшов у веселому, гарному настрої . Усі отримали грамоти та смаколики.

Сімейний святковий спортивний вихідний   для дітей та  батьків благодійного фонду «Карітас Одеса» розпочався після активної та веселої  розминки .

Далі 30 учасників  з радістю, азартом  долали шість комбінованих естафет на швидкість і спритність.

Протягом усього заходу панував командний дух та родинні підтимка, згуртованість  і єднання.

Відродження історико-культурних  традицій, духовності українського народу шляхом залучення до занять фізичною культурою і спортом, презентація форм фізичних активностей, позитивні емоції, гарний настрій, спортивне  активне дозвілля, рух заради здоров’я  – головна мета заходу.

Усі отримали грамоти та  солодощі.

Сторінка 1 із 28