Новини

Волинська область

Інформаційно-профілактична кампанія
Опубліковано в Волинська область

Інформаційно-профілактична кампанія

02-06 березня 2020 в Луцьку на база спортивного залу педагогічного коледжу проходить ХХІХ міжнародний волейбольний турнір серед дівчат «Волинь зустрічає друзів». 03 березня відбулося урочисте відкриття  турніру.

ІІ обласний Фестиваль «Спорт  для всіх – за здоровий спосіб життя»
Опубліковано в Волинська область

ІІ обласний Фестиваль «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя»

29 лютого 2020 року в місті Луцьку у СРК «Адреналін СІТІ», відбувся ІІ обласний Фестиваль «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя» серед працівників місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад, який організували відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації, Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Волинська обласна організація ФСТ «Спартак».

Колегія відділу з питань фізичної культури та спорту,  нарада місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх»
Опубліковано в Волинська область

Колегія відділу з питань фізичної культури та спорту, нарада місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх»

19 лютого 2020 року в місті Луцьку відбулося засідання колегії відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, на якому були присутні директори та працівники місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» Волинської області.

Міжнародний турнір серед ветеранів  пам’яті  Ярослава Кореневського
Опубліковано в Волинська область

Міжнародний турнір серед ветеранів пам’яті Ярослава Кореневського

У неділю, 16 лютого 2020 року в спортивному залі Володимир-Волинського міського ЦФЗН «Спорт для всіх» проходив XXI  міжнародний турнір з футзалу серед ветеранів  пам’яті  Ярослава Кореневського. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся начальник освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук та побажав усім командам успіху і перемоги.

Товариська гра з флорболу у Володимир-Волинському
Опубліковано в Волинська область

Товариська гра з флорболу у Володимир-Волинському

У Володимир-Волинському  МЦФЗН «Спорт для всіх» в рамках спортивно-масових заходів «Спортивна зима» була проведена товариська гра між флорбольними командами міста.

«Веселі старти»  в Жидичині
Опубліковано в Волинська область

«Веселі старти» в Жидичині

29 січня 2020 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів села Жидичин, Ківерцівського р- н відбулося спортивне свято «Веселі старти» серед дітей, відповідно до Положення про проведення в області Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів в зимовий період «Спортивна зима», який організував Волинський обласний  центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Жидичинською ОТГ та відділенням НОК України у Волинській області .

У змаганнях взяли участь 5 команди: «Живчики», «Козачата», «Кмітливі», «Емемдемс» та «Грайлики». Спортивна програма «Веселих стартів» складалася з п’яти комплексних естафет: «Веселий баскетболіст», «Влучний кидок», «Флорбол», «Фрізбі» та «Хрестики нулики». За підсумком проведених змагань перемогу отримала команда «Живчики», другими стали «Кмітливі» а третє місце здобула команда «Емемдемс».

Впродовж свята для дітей була проведена інформаційно-пропагандитська кампанія, профілактична акція пропаганди здорового способу життя та рухової активності «Будь активним живи спортивно!», «Зроби крок до здорового способу життя!» яку провели працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

  Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями, призами від організаторів та спонсорів.

«Спортивне сузір’я – 2019» в місті Луцьку
Опубліковано в Волинська область

«Спортивне сузір’я – 2019» в місті Луцьку

20 грудня 2019 року у Луцьк пройшла церемонія нагородження найкращих у сфері фізичної культури та масового спорту.

Сторінка 1 із 42