Новини

Запорізька область

Відкриті тренування для внутрішньо переміщенних осіб
Опубліковано в Запорізька область

Відкриті тренування для внутрішньо переміщенних осіб

Комунальний заклад «Запорізький обласний спортивний ліцей» Запорізької обласної ради із настанням активних військових дій на сході та півдні України розширив свій профіль і став місцем тимчасового розміщення людей, що були змушені залишити свої домівки в Запорізькій, Донецькій, Луганській, Херсонській областях.

«Кубок Вільнянського міського центру  з нагоди Дня Захисника України»
Опубліковано в Запорізька область

«Кубок Вільнянського міського центру з нагоди Дня Захисника України»

На футбольному полі зі штучним покриттям ДЮСШ «Колос» 17 жовтня 2020 року у м. Вільнянськ Запорізької області відбувся обласний турнір з футболу серед аматорських команд, який  було присвячено Дню Захисника України під гаслом «Спорт для всіх - радість життя».

Організаторами заходу  виступили: Вільнянський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділ фізичного здоров’я населення КУ “Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» ЗОР.

Захід проводився з метою залучення різних верств населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя та  підвищення спортивної майстерності футболістів.

У цих змаганнях прийняли участь чотири команди Вільнянського району: «Купріянівка» (с.Купріянівка), «Команда» (м.Вільнянськ), «П-Михайлівка» (с.Петро-Михайлівка), та ФК« Антонівка» (м. Вільнянськ).

І місце - виборола команда «Купріянівка»;

ІІ місце - «Каманда»;

ІІІ місце - ФК« Антонівка».  

Команди продемонстрували завзяту командну гру в наполегливій та безкомпромісній боротьбі за почесне призове місце та звання переможця. Інтрига до останньої хвилини панувала на полі в кожній грі.

Команди-переможець та призери були нагороджені кубками, гравці та тренери команд призерів - медалями та грамотами від відділу фізичного здоров’я населення КУ «ЦБ закладів та установ молоді фізичної культури та спорту» ЗОР.

Відділ фізичного здоров’я населення КУ «ЦБ закладів та установ молоді фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради дякує за допомогу в організації і проведенні спортивно - масового заходу директору Вільнянського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ігорю Пілявському та висловлюємо слова подяки представникам команд за участь у змаганнях.

Вітаємо всіх учасників змагань і бажаємо нових перемог в майбутніх випробуваннях, а нашим захисникам бажаємо міцного здоров’я та мирного неба.

При проведенні змагань були враховані вимоги протиепідемічної безпеки від COVID-19».

Руханка у Запоріжжі
Опубліковано в Запорізька область

Руханка у Запоріжжі

29 серпня, на площі перед будівлею Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності яскравим акордом було завершено цикл відкритих тренувань, що проводилися протягом літа, в якому прийняли участь вихованці всіх відділень спорту ШВСМ.

Захід проводила видатна українська легкоатлетка, бронзова призерка олімпійських ігор, чемпіонка Європи та заслужений майстер спорту України Леся Повх, до речі, яка розпочинала перше тренування з бігу на відкритому повітрі.

На заході були присутні начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, директор КУ «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради та директор школи вищої спортивної майстерності Олексій Гацуля.

Кубок серед аматорів з футболу (5х5) у Кирилівці
Опубліковано в Запорізька область

Кубок серед аматорів з футболу (5х5) у Кирилівці

У пгт. Кирилівка Якимівського району Запорізької області відбувся кубок серед аматорів з футболу (5х5)

Наразі футбол – це найпопулярніший вид спорту до якого створюється багато турнірів і кубків, від самого малку до велика, залучається багато команд з різних міст і областей.

В змаганнях приймали участь вісім команд з різних регіонів області.

Кращим гравцем турніру став Міщук Олександр, команда «Степной»;

Кращим бомбардиром - Гурман Владислав, команда «Надежда ЗНУ – Zp-Group»;

Кращим воротарем було визначено Міргородського Олега, команда «Надія ЗНУ – Zp-Grouр».

Призові місця розподілилися так:

Бронзовими призерами стала команда «Литейный» м. Мелітополь;

Срібні нагороди отримала команда «Степной» с. Заповітне;

Володарем кубка стала команда «Надія ЗНУ – Zp-Group» .

Усі переможці та призери отримали грамоти, медалі та кубки від спонсорів та організаторів змагань.

Захід було проведено Асоціацією фут залу Запорізької області за підтримки відділу фізичного здоров’я населення Запорізької обласної ради.

Волейбол у Запоріжжі
Опубліковано в Запорізька область

Волейбол у Запоріжжі

В суботу відбулося відкрите тренування на свіжому повітрі на міському центральному пляжі.  

На цей раз черга показати свою майстерність була у волейболістів обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Серед усіх спортсменів були присутні срібні призери чемпіонату світу серед школярів, кандидати у майстри спорту з пляжного волейболу, бронзові призери чемпіонату України 2020 року U-18, одна з кращих пар України 2020 року в категорії U-22 Дмитро Гладир та Попов Євгеній, а також їх тренер Дмитро Павлов.

Тренування почалося з загальної розминки, також були спеціалізовані вправи та вже згодом була робота безпосередньо з м’ячами. Кожен бажаючий мав змогу приєднатися до спортсменів та спробувати себе в якості волейболіста.

На заході були присутні директор КУ «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради Андрій  Кондратенко, начальник відділу фізичного здоров’я населення ЗОР Олег Рибченко, завуч ОДЮСШ Ольга Рибалка.  

Наступний захід відбудеться також у суботу, 22 серпня, візьмуть участь у відкритому тренуванні будуть спортсмени Запорізької обласної федерації з тайського боксу.

Спортивні баталії у Василівці
Опубліковано в Запорізька область

Спортивні баталії у Василівці

У місті Василівка завершився турнір з футболу серед чоловічих команд ветеранів під гаслом «Рух заради здоров’я».

 У цьому турнірі брали участь шість команд: «Таврія» м. Василівка, «Ветеран» Підгірненська ОТГ, «Восток» с. Верхня Криниця, «Бурчак» с. Бурчак, «Гірник» м. Дніпрорудне, «Таврійська ОТГ» Оріхівський район.

Всі матчі видалися дуже запальними та емоційними, але все було в рамках правил та взаємоповагою до суперників. Ніхто не хотів поступатися своєму супротивнику, боротьба була за кожний клаптик футбольного поля. Хоча і грали ветерани, але швидкості були дуже на хорошому рівні. Було видно, що ці люди всім серцем та душею живуть футболом, не дивлячись вже на свій вік.

За результатами дводенного турніру третє місце посіла команда «Гірник»  м. Дніпрорудне та кращим гравцем команди став Валерій Шахов, друге місце посіла команда «Восток» с. Верхня Криниця. Кращим гравцем «Востоку» став Володимир Мирошник, а перше місце зайняла команда «Таврія» м. Василівка та кращим її гравцем беззастережно став Олександр Мицик.

Команди, які брали участь у турнірі отримали кубки, медалі та грамоти, а також призи від організаторів змагань.

Організаторами цього турніру стали Підгірненський сільський центр «Спорт для всіх» та відділ фізичного здоров’я населення КУ «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

IMG 20200801 130901 1 min

 

Тренуванння просто неба стадіоні Класичного приватного університету «Локомотив»
Опубліковано в Запорізька область

Тренуванння просто неба стадіоні Класичного приватного університету «Локомотив»

Тренуванння просто неба!

Вихідними на стадіоні Класичного приватного університету «Локомотив» відбулося чергове відкрите тренування з ушу.

Тренування проводилось стандартно з розминки, розтяжки, шпагатів та показових елементів наймолодших ушуїстів. Незважаючи на літні канікули, 14 спортсменів зібралися, щоб продемонструвати свої уміння та майстерність.      

Також ця подія стала приводом зустрітися старим друзям, які тренуються у різних тренерів-викладачів.

Тренування провів майстер спорту України міжнародного класу, тренер викладач - Данченко Максим.

На заході були присутні представник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Валерій Огородник, директор комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради Андрій Кондратенко.

 Варто зазначити, що Запорізька обласна федерація ушу протягом 31 року  виховує переможців не тільки всеукраїнських змагань, а й чемпіонів міжнародного рівня. Спортсмени федерації складають більшу частину національної збірної України з ушу та регулярно захищають честь країни на змаганнях найвищих рівнів. Завдяки наполегливій праці спортсменів та тренерського складу обласна федерація є однією з найтитулованіших, а унікальний стиль запорізьких ушуїстів відомий далеко за межами України. На сьогодні  у федерації працюють 30 тренерів, у тому числі 3 заслужених тренерів України. Вони тренують  більше тисячі  вихованців серед яких: десять майстрів спорту України міжнародного класу, п’ятнадцять майстрів спорту України. 

Дуже вдячні Запорізькій обласній федерації тренерському колективу за професіоналізм та відданість справі.

08.08.2020 року в парку відпочинку «Дубовий Гай» відбудеться відкрите тренування з боксу. Початок в о 11.00

Зазначимо, що відкритті тренування проводяться щосуботи протягом останнього місяця літа. Управління молоді, фізичної культури та спорту закликає бути небайдужими та долучатись до занять фізичною культурою та спортом.

Тренування на Славутич-Арені
Опубліковано в Запорізька область

Тренування на Славутич-Арені

Естафету тренування на свіжому повітрі, яке провела бронзова призерка олімпійських ігор з легкої атлетики Леся Повх, на каскаді «Райдуга» міста Запоріжжя, продовжили у вечірній час на стадіоні «Славутич-Арена».

Захід проводився за участю діючого чемпіона України з греко-римської боротьби Жори Абовяна за підтримки департаменту культури та туризму Запорізької міської ради. 

У суботу, 18 липня, в Комунарському районі міста Запоріжжя, на спортивних майданчиках спеціалізованої школи №7, показові тренування на свіжому повітрі будуть проведені СДЮШОР «Металург» з футболу.

Сторінка 1 із 28