Новини

Житомирська область

Веселі старти на воді у Житомирі
Опубліковано в Житомирська область

Веселі старти на воді у Житомирі

Фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти на воді» в рамках обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей у літній канікулярний період на Житомирщині

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту, 28 серпня 2020 року у м. Житомирі на території Гідропарку, веслувальна база «Чайка», відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти на воді» серед хлопців та дівчат шкільного віку. Команди складалися з 12 осіб та представника (тренера) команди.

Основні цілі і завдання заходів:

- популяризація здорового способу життя;

- формування у дітей свідомої потреби у систематичних заняттях фізичною культурою;

- профілактика шкідливих звичок – наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму;

- презентація форм організації фізично активного довкілля.

Головною метою Заходу є навчання дітей плаванню, як однією з життєво необхідних навичок.

Переможці були нагородженні дипломами та медалями від Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спортивно-масові заходи з нагоди Дня Незалежності України у Житомирі
Опубліковано в Житомирська область

Спортивно-масові заходи з нагоди Дня Незалежності України у Житомирі

Спортивно-масові заходи з нагоди Дня Незалежності України

24 серпня у м. Житомир відбувся відкритий  спортивно-масовий захід серед широких верст населення з нагоди Дня Незалежності України.

Організатори заходу Житомирський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації та обласним відділенням Національного олімпійського комітету України.

До заходу допускалися всі бажаючі без поділу на вікові категорії.

Учасники змагалися у таких дисциплінах: настільний футбол, настільний хокей, настільний теніс, шахи, шашки, дартс, бадмінтон, стрільба з лука.

Метою заходу було популяризація масових занять фізичною культурою серед різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

Найактивніші учасники змагань отримали пам’ятні подарунки.

Обласний захід «Таеквон-до для всіх» в рамках соціальної компанії «Не лінуйся! Рухайся!»
Опубліковано в Житомирська область

Обласний захід «Таеквон-до для всіх» в рамках соціальної компанії «Не лінуйся! Рухайся!»

7 серпня у м. Житомир на території стадіону «ЖТЕК» відбувся відкритий  обласний захід «Таеквон-до для всіх» в рамках соціальної компанії «Не лінуйся! Рухайся!».

Організатори заходу Житомирський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спільно з Федерацією ТАЕКВОН-ДО І.Т.Ф. в Житомирській області за підтримки департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

До заходу допускалися хлопці і дівчата, які були розподілені на 4 вікових групи: 7-8, 9-10, 11-13 та 14-17 років.

Учасники змагалися у бігу на 300 м та 900 м, віджиманні, прес, метання метболу, удари ногою у висоту та удари на швидкість.

Метою заходу було залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда активного способу життя, що сприяє гармонійному розвитку людини, популяризації та розвитку таеквон-до в області.

Переможці змагань були нагородження дипломами та медалями ЖОЦФЗН «Спорт для всіх»

Житомирський Дракон або змагання на човнах
Опубліковано в Житомирська область

Житомирський Дракон або змагання на човнах

28 липня у м. Житомир в  Гідропарку на веслувальній базі «Чайка» відбувся перший тур  відкритого обласного заходу з веслування на човнах «Дракон», в рамках обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Здорова молодь-здорова нація».

До заходів долучились як молодші так і старші учасники хлопці і дівчата, досвідчені і початківці були пропорційно розділені на трьох човнах по 22 учасники на кожному.

 Безпосередньо керував комплектацією «екіпажів» досвідчений фахівець з цього виду спорту -  Президент Житомирської обласної федерації з драгонботу Дмитро Мороз. Який, до речі, доклав найбільше зусиль, вміння і наполегливості  для того щоб цей вид спорту набув такої популярності в нашій області.  Департамент культури,  молоді та спорту облдержадміністрації та Житомирський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - є  організаторами цього заходу, і  висловлюють щиру вдячність Дмитру за співпрацю та за   допомогу  в організації цих змагань.

Щодо самих змагань,  то для нинішніх учасників-початківців, як ніколи, був актуальним девіз: «Головне не перемога, а участь». Для досвідчених спортсменів це змога перевірити свою підготовку для подальшої участі у змаганнях найвищого рівня. Зокрема і до другого туру на приз ЖОЦФЗН «Спорт для всіх»

Переможці змагань були нагородження дипломами та медалями ЖОЦФЗН «Спорт для всіх». 

Триатлон для всіх на Житомирщині
Опубліковано в Житомирська область

Триатлон для всіх на Житомирщині

Традиційні заходи «Триатлон для всіх» в рамках соціальної компанії «Не лінуйся! Рухайся!» на Житомирщині

За ініціативи Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського центру ФЗН «Спорт для всіх» в Гідропарку м. Житомира обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Житомирською обласною федерацією з триатлону, за підтримки департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА було проведено відкритий обласний захід «Триатлон для всіх» в рамках соціальної компанії «Не лінуйся! Рухайся!».

«Триатлон для всіх» – це своєрідний майстер-клас, де є можливість початківцям, порівнятися силами з тими, хто має певні досягнення.

Дані заходи вже стали традиційними. У заходах брали участь вихованці ДЮСШ області та діти, для яких ці змагання стали першими в їхньому житті. Учасники були розділені на 5 вікових груп, вік учасників становив від 6 і до 18 років. Учасники змагалися у «зв’язці», бігу, а старші учасники ще й у велоїзді на різні дистанції, в залежності від віку.

Метою заходу було залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда активного способу життя, що сприяє гармонійному розвитку людини, пропаганда триатлону у місті та в області.

Переможці та призери заходу були нагороджені медалями та пам’ятними дипломами від Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» та Житомирської обласної федерації з триатлону.

Четвертий етап спартакіади з шахів на кубок «Спорт для всіх» в Бердичеві
Опубліковано в Житомирська область

Четвертий етап спартакіади з шахів на кубок «Спорт для всіх» в Бердичеві

23 жовтня 2019 пройшов четвертий етап спартакіади з шахів на кубок «Спорт для всіх» серед команд студентів професійно – технічних училищ та коледжів м. Бердичева.

«Олімпійське літо» у Бердичеві
Опубліковано в Житомирська область

«Олімпійське літо» у Бердичеві

З 03.06.2019р. по 19.06.2019р. в рамках обласного етапу Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо» було проведено «Спортивний семестр» для дітей, що відпочивають в літніх мовних школах.

Фізкультурно-оздоровчі заходи «Веселі старти» на Житомирщині з нагоди дня захисту дітей
Опубліковано в Житомирська область

Фізкультурно-оздоровчі заходи «Веселі старти» на Житомирщині з нагоди дня захисту дітей

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році.

Сторінка 1 із 20