Волинь запрошує: фестиваль «Рух заради гармонії»

 П'ятниця, 03 квітня 2015 00:06
  • Час: 10.00-20.00

Фестиваль «Рух заради гармонії» з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я

7 квітня відзначається Всесвітній День здоров’я. Цей Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем і питань створення сприятливих умов для збереження здоров’я на протязі всього віку людини, раннього виявлення захворювань, а також профілактики та лікування хвороб.

Профілактика та увага до нашого власного здоров’я, - є основною метою проведених в цей день акцій та заходів. Питання фізичного виховання, фізичної культури та масового спорту сьогодні є пріоритетними та розглядаються суспільною думкою як найбільш економічно вигідний та ефективний спосіб профілактики захворюваності, зміцнення генофонду та розв’язання інших соціальних проблем.

Про таку важливу цінність як здоров’я люди згадують, коли його втрачають. Щоб запобігти цьому, Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спрямовує свою діяльність на те , щоб рухова активність, систематичні заняття фізичною культурою та здоровий спосіб життя стали нормою для кожного волинянина.

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня о 16.00 год.в торговельно-розважальному центрі «ПОРТ СІTY» на багатофункціональній арені «Generator» Волинський обласний та Луцький міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради, управління освіти Луцької міської ради, Фонд волонтерів України спільно з управлінням у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації проводить фестиваль «Рух заради гармонії». Програма заходу включає проведення показових виступів спортсменів та артистів, проведення флешмобу «Живи та рухайся»та акції «Сфотографуйся з олімпійцем», а також розіграш призів.

Бути здоровим модно, стильно, красиво. По-справжньому сучасний еталон краси – здорова людина, яка обирає здоровий спосіб життя. Участь безкоштовна.