Першість з волейболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ступенів на Теребовлянщині

18.11.2019
Тернопільська область

14 листопада 2019 року в місті Теребовля відбулась першість Теребовлянської міської об'єднаної територіальної громади з волейболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ  ступенів.

У змаганнях взяли  участь Теребовлянська загальноосвітня школа №1, Теребовлянська загальноосвітня школа №2, Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей, опорний заклад Лошнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Острівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Теребовлянський навчально-виховний комплекс, опорний навчальний заклад Ласковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

В результаті волейбольних баталій перше місце виборола команда  Теребовлянського  навчально-виховний комплексу, друге місце завоював спортивний колектив Теребовлянської загальноосвітньої школи №2, третє місце посіла команда Теребовлянської загальноосвітньої школи №1.

Учасники змагань нагородженні грамотами Теребовлянського центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” , а переможець отримав Кубок та грамоти.