У Хоросткові пройшов Чемпіонат Гусятинського району з шахів

 Вівторок, 04 лютого 2020 12:53
Опубліковано в Тернопільська область

У неділю, 2 лютого 2020 року, у Хоростківському міському Будинку культури пройшов Чемпіонат Гусятинського району з шахів.

       Турнір відбувся за сприяння заступника міського голови Ольги Лівель, голови Гусятинського районного комунального підприємства «ФСТ «Колос-спорт для всіх» Антона Кузика та директорки Будинку культури Світлани Ангел.

       Одночасно відбувалось два  турніри: серед дорослих та серед дітей до 10 років. На старт змагань серед дорослих вийшло 19 учасників, з Гусятина, Копичинець, Хлопівки  та Хоросткова. Вони  зіграли між собою за швейцарською системою у сім турів. Контроль часу – по 15 хвилин кожному учаснику до кінця партії.

          В результаті напруженої та динамічної гри перше місце здобув представник райцентру Василь Цільо, на другому Костянтин Сорока з Хлопівки, на третьому - Роман Сорока з Хоросткова.

        Серед другорозрядників приз отримав 17-річний Роман Загребельний з Копичинець, у віковій категорії до 14 років першим був хоростківчанин Марко Білоус.

        Приз найстаршого учасника дістався 78 – річному Ярославу Новоженцю з Копичинець, а наймолодшим виявився 10 - річний Олександр Ольховецький з другої одиннадцятирічки Хоросткова.

       31 січня – 2 лютого у м. Тернополі у міському шаховому клубі «Авангард» відбувся чемпіонат Тернопільської області серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 18 та 20 років. Приємно відзначити, що одинадцятирічна  хоростківчанка Христина Білоус зайняла друге місце. Це вже четверте призове місце юної шахістки протягом одного сезону у різних змаганнях та  вікових категоріях, що є абсолютним рекордом для шахістів Гусятинщини.

 

 

Директор Гусятинського районного комунального підприємства «ФСТ «Колос-спорт для всіх» - Антон Кузик