АНОНС! Проведення обласного фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

 П'ятниця, 28 лютого 2020 10:50
  • Час: 10.00-20.00

Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проводиться в містах, районах та об’єднаних територіальних громад області у три етапи:

І етап – на місцях до 28 лютого 2020 року здійснюється у селах, селищах та організаціях незалежно від форм власності.

ІІ етап – в районах, містах обласного значення та об’єднаних територіальних громадах серед  команд котрі перемогли в І етапі до 06 березня 2020 року здійснюють структурні підрозділи відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, об’єднані територіальні громади за участю, допомогою та у співпраці з іншими державними установами і організаціями всіх форм власності.

ІІІ етапфінал обласного Фестивалю серед переможців ІІ етапу відбудеться 14 березня 2020 року в місті Володимир-Волинський (спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» вул. Драгоманова, 20).

Прибуття команд – до 11.00 год.

Початок змагань – 12.00 год.

Програма фіналу Фестивалю складається з трьох частин:

- І частина спортивна – включає 5 естафети, які зараховуються до основного заліку команди;

- ІІ частина – включає особисті конкурси – «Найкраща мама», «Найкращий тато», «Найкраща дитина», що не враховуються до загального заліку команди;

- ІІІ частина – сімейний малюнок на тему: «Спорт для всіх - за здоровий спосіб життя», що не враховуються до загального заліку команди.

До участі у Фестивалі допускаються всі бажаючі сім’ї. Склад команди – 3 особи: мама, тато, дитина (2010-2012р.н. і молодша) та 1 представник.

Загальне керівництво підготовкою та проведення Фестивалю здійснює  відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Основні завдання:

- формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом;

- організація активного сімейного дозвілля, залучення сімей до рухової активності і занять фізичною культурою та спортом;

- зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ї шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей;

- визначення переможців для участі у Всеукраїнському фестивалі.

Попередні заявки подаються до 09 березня 2020 року у Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за адресою: 43005, м. Луцьк, вул. Винниченка 67, тел./факс – 780798, тел. – 780375 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  Моб. тел. 0673345364.

Інформація про проведення Фестивалю розміщена на сайті центру www.volsport.com.ua  (у розділі «Заходи центру» → підрозділ «Програми заходів»).

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!

#Волинь_Спорт_для_всіх