«Спортивна зима» крокує Івано-Франківщиною

 Понеділок, 29 лютого 2016 16:06
Опубліковано в Івано-Франківська область

26 лютого 2016 року в м. Тлумачі в загальноосвітній школі-інтернаті Івано-Франківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Тлумацьким відділом у справах молоді і спорту за підтримки Івано-Франківської обласної ради був проведений фізкультурно-оздоровчий захід «Спортивна зима».

На урочистому відкритті учасників заходу привітали директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко та в.о. начальника відділу у справах молоді і спорту Тлумацької РДА Костянтин Лисейко.

Головною метою проведення заходу була популяризація активного дозвілля в зимовий період, пропаганда активного способу життя, як одного з чинників гармонійного розвитку людини.

У фізкультурно-оздоровчому заході взяло участь понад 60 дітей, які змагались у різноманітних естафетах та конкурсах.

В результаті запеклої боротьби перше місце посіла команда «Sony», друге місце зайняла команда «Олімпійці» і останнє призове місце посіла команда «Едельвейс».

Всі учасники фізкультурно-оздоровчого заходу були нагороджені грамотами та значками, а переможці та призери баскетбольним, волейбольним та футбольним м’ячами від Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

В цілому захід пройшов в теплій дружній обстановці.