«Ти зможеш, якщо зміг я» у Шепетівці

 Вівторок, 22 листопада 2016 12:24
Опубліковано в Хмельницька область

18 листопада 2016 року Хмельницький обласний центр спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласним відділенням НОК України Хмельницької області провели змагання з дартсу та «Веселі старти» серед вихованців Шепетівської спеціалізованої школи – інтернату І-ІІІ ст. в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я».

Мета даного заходу: залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом; пропаганда здорового способу життя; формування морально – вольових рис характеру у дітей; розвиток фізичних якостей.

З привітальним словом на відкритті спортивно – масового заходу виступив директор ХОЦФЗН «Спорт для всіх» - Олександр Якушев.

В змаганнях «Веселі старти» та дартсу прийняли участь близько 100 дітей. У програму змагань «Веселі старти» входили естафети «Баскетболіст», «Хокеїст», «Футболіст», «Переправа», «Стрибки в мішку», «Перетягування канату» та спортивна вікторина. Перемогла команда «Барселона», друге місце – «Реал», третє місце – «Ювентус».

У змаганнях з дартсу серед дівчат та юнаків перше місце – Сиротюк Вікторія та Гуменюк Іван, друге місце – Кучер Олена та Смішко Владислав, третє місце – Кучер Людмила та Прищепа Максим.

Змагання були дуже емоційними, всі учасники отримали задоволення. Діти проявили високий інтерес до спорту та бажання до участі у фізкультурно – оздоровчих заходах.

Команди "Веселих стартів" та учасники з дартсу нагороджені медалями, грамотами, вимпелами, брелками, призами ХОЦФЗН "Спорт для всіх" та призами обласного відділення НОК України.