Обласні змагання серед селищних голів у с. Головківка

 Вівторок, 28 травня 2019 13:22
Опубліковано в Кіровоградська область

25 травня в с. Головківка,   Кіровоградським ОЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки обласної державної адміністрації, управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА проведено обласні змагання серед сільських, селищних голів і старост, депутатів сільських і селищних  рад.

Змагання організовані з метою активізації фізкультурно-масової роботи серед працівників усіх ланок системи управління адміністративно-територіальними одиницями в сільській місцевості. Сьогодні дуже важливо на власному прикладі доносити громадянам важливість фізичної культури та спорту, адже це запорука здорового способу життя. І підтвердженням цього є участь 11 команд районів та об’єднаних територіальних громад Кіровоградської області.

Під час урочистого відкриття учасників привітали заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації  - Соколенко Ульяна Василівна,  голова Олександрійської районної ради - Коріненко Ольга Анатоліївна, голова Приютівської  об’єднаної територіальної громади  Коломійцев Андрій Олександрович та директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - Янчук Дмитро Олександрович.

Програма змагань включала в себе 8 видів: 1 командний – волейбол та 7 особистих: більярд, теніс настільний (чоловіки та жінки), дартс, гирьовий спорт, шахи і шашки.

За результатами змагань, переможці у видах розподілились таким чином:

Волейбол:

  • І місце – Новгородківський район;
  • ІІ – Олександрійський район;
  • ІІІ – Великосеверинівська ОТГ.

Шахи:

  • І місце – Мосєнцєв Олег (Помічнянська ОТГ);
  • ІІ – Одінцов Віталій (Онуфріївський район);
  • ІІІ – Хмара Олександр (Маловисківська ОТГ).

Шашки:

  • І місце – Кудрявцева Людмила (Великосеверинівська ОТГ);
  • ІІ – Таранець Людмила (Петрівський район);
  • ІІІ – Бугера Анна (Помічнянська ОТГ).

Дартс:

  • І місце – Лисоконь Тетяна (Новоукраїнський район);
  • ІІ – Робота Світлана (Онуфріївський район);
  • ІІІ – Шевчук Тетяна (Петрівський район).

Гирьовий спорт:

  • І місце – Синєок Руслан (Соколівська ОТГ);
  • ІІ – Шуляренко Олександр (Великосеверинівська ОТГ);
  • ІІІ – Парцей Ростислав (Долинський район).

Теніс настільний (жінки):

  • І місце – Полова Анна (Онуфріївський район);
  • ІІ – Яценко Ольга (Соколівська ОТГ);
  • ІІІ – Губська Ольга (Великосеверинівська ОТГ).

Теніс настільний (чоловіки):

  • І місце – Курлюк Валентин (Онуфріївський район);
  • ІІ – Демченко Володимир (Новгородківський район);
  • ІІІ – Хромей Віктор (Долинський район).

Більярд:

  • І місце – Волянський Олег (Олександрійський район);
  • ІІ – Криворучко Віктор (Новгородківський район);
  • ІІІ – Кравченко Михайло (Великосеверинівська ОТГ)

Переможців та призерів змагань було нагороджено дипломами, медалями та кубками, а всі учасники отримали заохочувальні призи від управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».