На Дубенщині відбулося нагородження призерів спортивних конкурсів

 Понеділок, 19 грудня 2016 23:22
Опубліковано в Рівненська область

Однією з наймасовіших спортивних подій, які відбуваються на Рівненщині, завжди був Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх у парках і скверах». Дубенщина, яка традиційно є одним з найспортивніших регіонів області, і тут не залишилася осторонь, а протягом поточного року вела активну роботу і посіла друге місце, за що була відзначена цінними нагородами від Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

В приміщенні Мирогощанської загальноосвітньої школи подарунки отримувала і висловлювала слова вдячності завідувач сектору молоді та спорту Дубенської райдержадміністрації Алла Мошкун. За її словами: «Такі відзнаки надають величезну мотивацію працювати і залучати нових людей до активного дозвілля і здорового способу життя».

Однак на Рівненщині жодне вручення спортивних нагород не може обійтися без рухових активностей, естафет і конкурсів, котрі й цього разу були у програмі заходу. Місцеві школярі черговий раз мали змогу взяти участь у фестивалі здорового способу життя, який для них провели працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області.

Шість команд учасниць ступили на лінію старту. Кожен колектив мав назву якогось дорогоцінного каменю, але саме на спортивних дистанціях слід було визначати той мінерал, який принесе успіх своїй команді. Протягом всього заходу юні «Смарагди» лідирували, і зрештою, здобувши перемогу в трьох конкурсах з чотирьох зуміли зайняти найвище місце на п’єдесталі перемоги. «Діаманти» поступилися їм кількома балами і в загальному підсумку стали другими, а команда «Опал» посіла третє місце.

Окрім звичних командних естафет, учасники змагалися за нагороди ще й в індивідуальних конкурсах. Тут місця розподілилися наступним чином: Катерина Карасюк – здобула перше місце у вправі з обручами; Владислава Богданець – була кращою у володінні скакалкою; Кравець Дмитро – став «володарем» футбольного м’яча і Поліщук Сергій – показав найкращий результат у вправі з кільцями.

За свої досягнення всі переможці та призери командних і індивідуальних конкурсів були нагородженні цінним призами від організаторів, а заряд спортивної боротьби і хорошого настрою дістався всім без виключення.