Рівненським школярам розповіли про активне дозвілля взимку

 П'ятниця, 27 січня 2017 00:52
Опубліковано в Рівненська область

На базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося перше в 2017 році заняття зі школярами в рамках університету «Здоров`я нації». Цього разу працівники бібліотеки і комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради розповіли дітям про найважливіші моменти активного дозвілля під час зимового періоду.

В заході брали участь школярі з Рівненських загальноосвітніх шкіл №1 і №13, та з Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар». Організатори розповіли дітям про правила безпечної поведінки під час зимових розваг на свіжому повітрі. Тепер малеча добре знає як слід користуватися лижами та санями, розуміє як правильно спускатися з засніжених гірок і чому не варто кататися самому.

Також була дуже детально розглянута тема зимового одягу. Дітям порадили як підібрати своє вбрання, аби воно не заважало повноцінно зануритися у зимові розваги. Їм детально розповіли про переваги натуральних матеріалів над штучними і навели безліч прикладів правильного компонування одягу, яке дозволить зберегти тепло і почувати себе вільно та комфортно.

На завершення заходу школярам запропонували й на практиці закріпити прослуханий матеріал і взяти участь у зимових конкурсах з використанням спортивного інвентарю. Такий формат заходу дуже сподобався дітям. Всі вони отримали масу позитивних емоцій і заряд бадьорості на тривалий час.