В Рівному визначили кращих волонтерів «Спорту для всіх» 2017 року

 Середа, 06 грудня 2017 00:02
Опубліковано в Рівненська область

Вже п’ять років поспіль «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради проводить конкурс «Кращий волонтер «Спорту для всіх». Під час нього організатори відзначають волонтерів, котрі протягом року роблять вагомий внесок у популяризацію здорового способу життя, фізичної культури, спорту та активного дозвілля. З року в рік вони допомагають організовувати цікаві спортивно-масові заходи для різноманітних категорій учасників.

З нагоди цього, сьогодні, в «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» визначили найкращих волонтерів «Спорту для всіх» в поточному році.

Перемогу в номінаціях здобули:

Кращий волонтер-учасник – Іван Олійник, працівник ТОВ «ЕКОРЕМБУД ЛТД»;

Кращий волонтер-організатор – Петро Занозюк, студент педагогічного факультету РДГУ;

Кращий волонтер найстаршого віку – Михайло Босецький тренер-наставник ГО «Рівненський клуб бігу»;

Кращий волонтер наймолодшого віку – Вікторія Капітанчук, студентка факультету здоров'я, фізичної культури і спорту МЕГУ, майстер спорту України з софтболу, гравець команди «Західний вогонь»;

Кращий волонтер року - Анжела Совко, вчитель фізичної культури Рівненської класичної гімназії «Престиж».

З їхньою допомогою протягом року було організовано та проведено значну кількість спортивних заходів, залучено тисячі учасників, котрі по-новому відкрили для себе світ спорту і активного дозвілля. Окрім подяки і визнання їхнього внеску в популяризацію руху «Спорт для всіх» вони будуть нагороджені пам’ятними призами та медалями від організаторів конкурсу.