«Я можу!», - стверджують учні Вербської школи-інтернату

 Середа, 25 листопада 2015 18:39
Опубліковано в Рівненська область

«Спорт для всіх» Рівненщини розпочав проведення Всеукраїнських спортивних масових заходів «Ти зможеш, якщо зміг я» серед дітей-вихованців дитячих спеціальних закладів. Їх основною метою є утвердження засобами фізичної культури та спорту у дітей, які тут виховуються, впевненості у власних силах та виховання готовності до складнощів і перипетій самостійного життя.

Свій перший візит у межах цієї програми працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради зробили 24 листопада 2015 року до санаторної загальноосвітньої школи-інтернату, що в селі Верба Дубенського району. Вони запропонували тутешнім вихованцям змагання у комплексі спортивних естафет. Діти радо відгукнулися на таку пропозицію. Особливу активність виявили учні середніх класів. Вони швидко сформували шість приблизно рівноцінних команд і вийшли на старт.

Під гучні вигуки вболівальників учасники змагань демонстрували свою вправність у володінні фітбольним, футбольним, баскетбольним та волейбольним м’ячами. Команди, наче у калейдоскопі, змінювали одна одну на дистанціях. Діти переконливо виявляли свою готовність до спортивного суперництва. Відчувалося, що вони мають неабияку потребу у самоутвердженні і готові реалізовувати її у спортивному протистоянні. Кожен старт естафет був сповнений напруженої боротьби, а кожен фініш супроводжувалося виявом непідробної радості переможців і розчарування невдах, які з нетерпінням очікували наступного старту, щоб взяти реванш. Завзяте суперництво тривало, аж до останнього фінішу. Кожен учасник змагань своїм завзяттям та наполегливістю намагався довести собі і всім – «Я можу боротися і перемагати!».

Проте, переможці все ж були визначені. Судді ретельно фіксували кожну секунду і найменше порушення правил і, підвівши підсумки змагань, визначили досягнення кожної команди. Перемогу здобула команда з гордою назвою «Орли». Другими були «Богатирі». Третє місце посіли хлопці та дівчата з команди «Олімпійці».

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами КЗ ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами від відділення НОК України у Рівненській області. Всім учасникам крім хорошого настрою, адреналіну від спортивного суперництва дісталися ще й пам’ятні сувеніри, які нагадуватимуть їм, що вони можуть боротися, а отже й перемагати.

Біли відзначені також переможці конкурсу малюнків на спортивну тематику, що пройшов серед учнів напередодні заходу.