На Тернопільщині відбулись відкриті обласні змагання серед школярів з шахів „Біла тура”

 П'ятниця, 24 березня 2017 23:45
Опубліковано в Тернопільська область

18,19 березня 2017 року у шаховому клубі „Гамбіт” міста Тернополя не було де яблоку впрасти, але було гамірно та цікаво, адже тут зібрались команди – учасники відкритих обласних змагань серед школярів з шахів „Біла тура”.

Учасники змагань, а це 3 юнаки та 1 дівчина 2003 року народження і молодші представляли свої території та школи та звичайно дуже хвилювались, щоб гідно виступити та виявити свій інтелект, рівень підготовки, „бійцівські якості” та волю до перемоги.

У змаганнях взяли участь команди: Гає–Розтоцького НВК Зборівського району, Залозецької об'єднаної територіальної громади (СЗОШ І-ІІІст. з поглибленим вивченням іноземних мов) Зборівського району, Хоросткова, Гусятинського району, Чортківського району, Почаєва, та чотири команди з Тернополя - це Тернопільська Українська гімназія

ім. І.Франка, ТСШ№29, ТСШ№7, ТНВК„Школа-ліцей №6 ім.Н.Яремчука”.

Змагання проходили за коловою системою у дев'ять турів та тривали два дні зранку аж до самого вечора.

Діти з честю представили свої колективи, самовіддано боролись за перемогу. Кожен учасник виявляв свої найкращі морально-вольові якості, які можна виховати тільки під час змагань.

Перше місце з результатом 14 очок завоювала Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов у складі Віктора Криська, Артема Міхащука, Максима Дерлиці та Хабенюк Каріни, друге місце, завоювавши 13 очок, виборола команда з Почаївського будинку дитячої творчості та спорту, який представили Антоніна Лещук, Віра Венжинович, Тихон Сімаков та Яна Федорук, третє місце з результатом 12 очок посіла команда Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка, а її гідно представили

Олександр Ященко, Богдан Драган, Артур Гасай та Гап 'юк Олеся.

Четверте місце виборола команда Тернопільського навчально-виховного комплексу

„Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука”.

Команда – переможець та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами від „Спорту для всіх”.

Організували змагання: Управляння фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, Тернопільська обласна шахова федерація.