Першість Теребовлянської міської об'єднананої територіальної громади з волейболу серед юнаків

27.10.2019
Тернопільська область

24 жовтня  2019 року в м. Теребовля в Теребовлянській загальноосвітній школі №1 пройшла першість Теребовлянської міської об 'єднананої Територіальної громади з волейболу серед юнаків.

У змаганнях взяли участь  участь: Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Довгенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Кровинківська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів.

Після тривалих волейбольних баталій результати виявились наступними:

Перше місце виборола Довгенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, друге місце завоювала Кровинківська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів, третє місце посіла Плебанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

Учасники змагань нагородженні грамотами Теребовлянського центру фізичного здоров 'я населення “Спорт для всіх”, а  переможець отримав Кубок та грамоти від організатора.