На Теребовлянщині відбулась першість Теребовлянської ОТГ з футболу

20.10.2019
Тернопільська область

17 жовтня  2019 року в місті Теребовля на міському стадіоні "Колос" пройшов турнір Теребовлянської міської об 'єднананої Територіальної громади з футболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В змаганнях брали участь Теребовлянська загальноосвітня школа №1, Теребовлянська загальноосвітня школа №2, Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей, Лошнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Ласковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Після довготривалих футбольних баталій та самовідданої боротьби результати виявились наступними:

Перше місце завоювала Теребовлянська загальноосвітня школа №1, друге місце виборола  Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей, третє місце посіла Лошнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Учасники змагань нагородженні грамотами  Теребовлянського  центру фізичного здоров'я населення “ Спорт для всіх”, а   переможець отримав кубок  та футбольний м'яч.