Конкурс любителів малої ракетки

 Вівторок, 01 березня 2016 22:02
Опубліковано в Волинська область

Вже другий рік поспіль Володимир-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організовує змагання з настільного тенісу, які цього року відбулися 27 лютого 2016 року у спорткомплексі «Олімп».

Участь у змаганнях прийняло 45 учасників. Змагання проходили у двох вікових категоріях 13 -15 років та 16 і старші (хлопці і дівчата) за Олімпійською системою.

Важко передати словами те завзяття і емоції, які переповнювали учасників змагань. Кожен з них прагнув продемонструвати свої найкращі вміння у грі з ракеткою. Азарт боротьби за перемогу в кожній з партій для глядачів був по – справжньому захоплюючим видовищем.

У підсумку змагань було визначено найкращих учасників. У віковій категорії 13-15 років серед дівчат І місце здобула здобула Ірина Хітько, II місце – Марія Кондисюк, III місце – Анна Мосурець. Серед хлопців I місце здобув Олександр Ващук, II місце – Петро Юзепчук, III місце - Ігор Климюк. У віковій категорії 16 і старші перемогу Владислав Залуський, II місце – Вадим Алексеєнко, III місце – Олександр Гаврилюк.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями від Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та абонементами для відвідування спорткомплексу «Олімп».