Спортивний захід з плавання пройшов у Володимир-Волинському

06.05.2015
Волинська область

29 квітня у Володимир-Волинському міському центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на базі плавального басейну відбувся спортивний захід з плавання, присвячений 70 –річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70 – річниці завершення Другої світової війни. Участь у ньому взяло 70 чоловік. Як хлопці,так і дівчата долали дистанцію 50 метрів вільним стилем в віковій категорії 2002 року і молодші. Серед хлопців з результатом 0,34,94 секунди перемогу здобув Андрій Коберник з спеціалізованої школи інтернату I – III ступенів , II місце посів Микола Кочмарик з результатом 0,39,91 секунди учень ЗОШ № 2 , III місце з результатом 0,41,93 секунди зайняв Олександр Покора учень НВК № 3 – ліцей. Серед дівчат I місце посіла Ірина Любух з результатом 0,57,69 секунди учениця ЗОШ № 2, II місце Яна Ткачук учениця Володимир –Волинської гімназії ім..Цинкаловського, III місце з результатом 1,05, 05 секунд зайняла Ольга Орлова учениця НВК № 3 - ліцей.

У командному заліку перше місце розділили між собою ЗОШ № 5 і ЗОШ № 2, на другому НВК №3 – ліцей, третє місце розділили між собою гімназія ім. О.Цинкаловського і "Центр освіти та соціальної – педагогічної підтримки“.

Всі учасники заходу були нагороджені грамотами МЦФЗН "Спорт для всіх".