Турнір «Родинна ліга СУПЕР UA 16 + 2017 з футболу» відбувся в м. Нововолинську

 П'ятниця, 15 грудня 2017 15:30
Опубліковано в Волинська область

13 грудня 2017 року в м. Нововолинську відбувся турнір з футболу ліги СУПЕР UA «Родинна ліга СУПЕР UA 16+ 2017», присвячений Дню Української Армії. Захід організували Волинський обласний, Нововолинський місцевий центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», при сприянні відділу у справах молоді та спорту Нововолинського міськвиконкому, міського управління освіти та мережи магазинів «Супер UA».

Родинний турнір СУПЕР UA проводиться з метою залучення дорослих та дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зокрема футболом; організації активного змістовного дозвілля в колі сім’ї та друзів; пропаганди активного здорового способу життя та протистояння шкідливим звичкам; залучення дорослих у вихованні дітей у спільному проведенні активного дозвілля; забезпечення зайнятості дорослих і дітей у вільний від роботи і навчання час та покращення їх фізичного здоров’я за допомогою рухової активності; поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в місті.

Під час проведення спортивно-масового заходу заступник директора Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Альона Ковальчук провела Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене» та інформаційно-пропагандистську кампанію «Червона картка».

У турнірі взяло участь 4 команди, склад команди – 7 спортсменів та представник: (2 учня старших класів чи студент (вік 16+), 2 викладача та члени їх родин чоловічої статі (тато, хрещений тато, дядько, дідусь), представник – мама).

Отже, призові місця розподілилися таким чином:

І місце посіла команда «НЕМК», м. Нововолинськ;

ІІ місце команда «Спарта», ДНЗ НЦПТО «Спарта», м. Нововолинськ;

ІІІ місце виборола команда «Старт», Турійський район.

А номінації розподілилися так:

«Кращий вболівальник» - Катерина Литвинчук;

«Супер пеналіст» серед учнів – Артур Тімус;

«Супер пеналіст» серед дорослих – Сергій Гордієвич;

«Супер удар» – Вадим Гнатюк.

По завершенню турніру переможці та призери отримали медалі, дипломи, кубки та призи від організаторів заходу.