VІІІ обласна спартакіада «Здоров’я» серед державних службовців пройшла у Володимир-Волинському

 Четвер, 30 липня 2015 14:26
Опубліковано в Волинська область

29 травня 2015 року у м. Володимир-Волинський на базі спортивного комплексу Володимир-Волинського міського центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» відбулось урочисте відкриття VIIІ обласної спартакіади «Здоров’я» серед державних службовців .

До м. Володимир-Волинського прибуло 13 команд-учасниць першої групи – районні державні адміністрації та їхні структурні підрозділи, територіальні підрозділи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади районного рівня. Не взяли участь у спартакіаді команди Старовижівської, Ківерцівської та Луцької райдержадміністрації. Всього у заході взяло участь 200 держслужбовців.

Програма обласної спартакіади включає змагання з 5 видів: волейбол, шашки, шахи, міні-футбол та настільний теніс. Головними організаторами спартакіади є Волинська обласна державна адміністрація, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, управління державної служби Головдержслужби України у Волинській області, Волинський обласний центр фізичного здоров’я людини «Спорт для всіх», Волинська обласна організація профспілки працівників державних установ, Волинське обласне фізкультурно-спортивне товариство «Спартак».

На урочистому відкритті виступили секретар Володимир-Волинської міської ради, заступник міського голови Свідерський Микола, заступник начальника управління державної служби Головдержслужби України у волинській області Некрасова Наталія, заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Дмитришин Ігор, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Новосад Володимир та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Володимиро-Волинської міської ради, головний суддя змагань Петрук В’ячеслав.

Також під час спартакіади була проведена всеукраїнська акція з протидії шкідливим звичкам «Червона карта».

У змаганнях з фут залу переможцями стала команда Горохівської РДА, друге місце у команди Маневицької РДА, третє – у команди Шацької РДА.

У змаганнях з волейболу перемогла команда Ковельської РДА, срібло виборола команда Любешівської РДА, і замкнула трійку призерів команда Камінь-Каширської РДА.

У загальнокомандному заліку за підсумками результатів у змаганнях за видами спорту призові місця спартакіади розподілились наступним чином:

І місце – команда Ковельської райдержадміністрації

ІІ місце – команда Маневицької райдержадміністрації

ІІІ місце команда Любешівської райдержадміністрації

Переможці та призери як в особистому так і в загальнокомандному заліку були нагороджені дипломами та медалями від організаторів змагань.