«Олімпійське літо» прийшло в Кириллівку!

 Середа, 22 червня 2016 23:17
Опубліковано в Запорізька область

Спортивно-оздоровчі заходи в програмі «Олімпійського літа» в Запорізькій області стартували з юнацького турніру з футболу під гаслом «Спорт для всіх у кожному дворі!», який традиційно комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради проводить у с.Кириллівка Якимівського району.

На оновленому спортивному майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ «Азовець» змагалися юнаки 2002 р.н. Боротися за нагороди прибули команди з міст Запоріжжя, Приморська, Вільнянського, Чернігівського та Якимівського районів. У вирішальному двобої зустрілися неодноразовий переможець та призер обласних змагань – команда «Надія» с.Чернігівка (тренер Віталій Перетятько) та дебютанти турніру - «Лиман» с.Радіонівка Якимівський район. Яскрава гра завершилась з рахунком 2-1 на користь юнаків команди «Лиман» (трнер Валерій Усоян), які вперше стали переможцями турніру. Третє місця посіли представники міста Запоріжжя – команда «Мегаполіс» (тренер Юрій Кравченко).

Приз кращого гравця турніру директор обласного центра ФЗН «Спорт для всіх» Олег Рибченко вручив гравцю команди «Мегаполіс» Олександру Діброва.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами ОЦ ФЗН «Спорт для всіх».

Тренери, представники команд та батьки юних спортсменів, які традиційно супроводжують свої команди, відзначили хороший рівень проведення заходу. Крім футбольних баталій хлопчаки мали можливість оздоровитись на узбережжі Азовського моря та відпочити.