Обласне спортивне свято «Спортивне сузір’я» пройшло на Черкащині

 П'ятниця, 27 лютого 2015 14:07
Опубліковано в Черкаська область

25 лютого 2015 року управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели обласне спортивне свято «Спортивне сузір’я», яке відбулося в приміщенні Черкаської обласної філармонії.

Головною метою заходу було відзначення та нагородження видатних спортсменів, тренерів, працівників фізичної культури та спорту, працівників центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», партнерів та меценатів.

З привітальним словом виступили міський голова С. Одарич та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації М. Зеленський. Відкриття та закриття свята супроводжували команди черлідерів «Golden Ladies», також вихованці різних спортивних федерацій демонстрували глядачам свої показові виступи.

На сцену були запрошені по 3-ти лауреати в 16 номінаціях, серед яких було визначено переможців,а саме:

1.Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту – Куліш Сергій (кульова стрільба);

2. Краща спортсменка з олімпійських видів спорту – Мальована Марина (бокс);

3.Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту – Науменко Олександр (фунакоші шотокан карате);

4.Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту – Оробець Оксана (бодібілдинг та фітнес);

5.Кращий тренер з олімпійських видів спорту – Мальований Андрій (бокс);

6. Кращий тренер з неолімпійских видів спорту – Зубов Юрій Іванович (кікбоксинг);

7.«Сильні духом» (кращий спортсмен з паралімпійських, дефлімпійських видів спорту) – Вовчинський Григорій (біатлон);

8.Кращий тренер «Сильних духом» – Бас Микола Іванович (легка атлетика);

9. Кращий спортсмен-ветеран – Нагуляк Олексій Анатолійович (веслування на байдарках і каное);

10. Краща команда з ігрових видів спорту – «Славутич» (переіменована в «Черкаський Дніпро») (футбол);

11. Краща дитячо-юнацька спортивна школа – КДЮСШ №2 м. Черкаси;

12.Краща федерація – Черкаська обласна федерація фехтування;

13.Краща федерація з ігрових видів спорту – федерація футболу Черкаської області;

14. Кращий центр фізичного здоров’я населення – Тальнівський районний центр (Острань Людмила Вікторівна);

15. Меценат спорту – Лашкул Володимир Григорович;

16.Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» - Телерадіокомпанія «Рось».

Всі гості отримали емоційне задоволення від вражаючого дійства.