Шахово-шашковий турнір в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті

 Понеділок, 02 жовтня 2017 00:29
Опубліковано в Івано-Франківська область

1 жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Так, 28 вересня 2017 року в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Івано-Франківської обласної ради в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спорт для всіх – радість життя» провів шахово-шашковий турнір, приурочений цьому дню.

Головною метою заходу було мотивування людей похилого віку до систематичних занять фізичною культурою та спортом, як одного з чинників довголіття та збереження здоров’я, пропаганда здорового способу життя.

На урочистому відкритті заходу підопічних геріатричного пансіонату привітали директор пансіонату Лоріна Дерев’янко та головний спеціаліст обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Морозовецький Олександр.

Понад 10 підопічних пансіонату взяли участь у шахово-шашковому турнірі.

За результатами змагань шахового турніру у напруженій боротьбі перемогу здобув Федорак Михайло, срібним призером став Войницький Єдуард . У шашковому турнірі місця розподілилися наступним чином: перше місце здобула Тонієвич Майя, друге місце – Олексин Василь та третє місце – Ціхун Василь.

Переможці, призери та учасники шахово-шашкового турніру були нагороджені футболками, кепками та шахово-шашковими наборами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».