24 вересня День міста відзначили в Шепетівці

 Вівторок, 26 вересня 2017 23:08
Опубліковано в Хмельницька область

Обласний центр спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провели спортивно – масовий захід з нагоди Дня міста Шепетівка. У програму заходу входили: змагання з дартсу та гри "Юка"серед всіх верств населення. Участь взяло 117 учасників.

Мета даного заходу: залучення широких верств населення до фізичного активного дозвілля, ставлення спорту на служіння гармонійному розвитку людини з наміром підтримати встановлення мирного суспільства, яке зацікавлене в збереженні людської гідності, протиставлення здорового способу життя шкідливими звичками – наркоманії, палінню, алкоголізму.

З привітальним словом виступив директор обласного центру – Олександр Якушев та директор Шепетівського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» - Олександр Мельник.

У змаганнях з дартсу серед юнаків І місце посів Євич Ігор, ІІ місце – Гуменюк Назар, ІІІ місце – Кондратюк Микола; серед дівчат І місце – Білан Юлія, ІІ місце – Козакова Софія, ІІІ місце – Фоміна Яна.

У змаганнях з гри "Юка" І місце - команда "Барса" (Вознюк Валентин, Панасюк Іван), ІІ місце – команда "Шепетівка" (Савчук Владислав, Янчук Олександр), ІІІ місце – команда "Смайлик" (Бородій Ярослав, Кавунець Микола).

Призери змагань з гри "Юка" та дартсу нагороджені грамотами, медалями брелками, вимпелами та призами ХОЦФЗН "Спорт для всіх" та Шепетівського міського ЦФЗН «Спорт для всіх».