«Олімпійське літо» у оздоровчому таборі «Джерельце» с. Жилинці

 П'ятниця, 21 липня 2017 11:31
Опубліковано в Хмельницька область

19 липня Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів спортивно – масовий захід в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо» у с. Жилинці, Ярмолинецького району, оздоровчий табір «Джерельце». У програму заходу входили змагання «Веселі старти» та дартс серед юнаків та дівчат. Участь взяло 132 дітей.

Змагання проводились з метою залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя, формування морально – вольових рис характеру та патріотичних почуттів дітей, організація активного відпочинку.

З привітальним словом виступив директор центру – Олександр Якушев.

У змаганнях з дартсу серед юнаків І місце посів Лисий Павло, ІІ місце – Довгань Владислав, ІІІ місце – Ткаченко Владислав; серед дівчат І місце – Шеремета Дарина ІІ місце – Собко Юлія, ІІІ місце – Майдан Анна. У змаганнях "Веселі старти" І місце посіла команда "Фортуна", ІІ місце - команда "Дрім-Тім", ІІІ місце – команда "Соколи".

Призери змагань «Веселі старти» та з дартсу нагороджені грамотами, брелками, вимпелами та призами ХОЦФЗН "Спорт для всіх".