Спортивно – масовий захід з нагоди святкування Дня селища Дунаївці

 Вівторок, 08 серпня 2017 23:18
Опубліковано в Хмельницька область

6 серпня 2017р. обласний центр спільно з Дунаєвецьким селищним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провели спортивно – масовий захід в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо» з нагоди Дня селища Дунаївці. У програмі заходу: змагання з дартсу серед юнаків та дівчат, армспорт та гирьовий спорт серед чоловіків. Участь взяли близько 110 учасників.

Мета даного заходу: залучення широких верств населення до фізичного активного дозвілля у місцях масового відпочинку, ставлення спорту на служіння гармонійному розвитку людини з наміром підтримати встановлення мирного суспільства, яке зацікавлене в збереженні людської гідності, протиставлення здорового способу життя шкідливими звичками – наркоманії, палінню, алкоголізму, формування здорового способу життя, виховання щоденної потреби до занять фізичною культурою і спортом.

З привітальним словом виступив директор центру – Олександр Якушев та директор селищного ЦФЗН «Спорт для всіх» - Сергій Войцехівський.

У змаганнях з дартсу серед юнаків І місце посів Тузов Олександр, ІІ місце – Артковський Максим, ІІІ місце – Тарасюк Іван; серед дівчат І місце – Тузова Діана, ІІ місце – Тузова Іванна, ІІІ місце – Корженівська Лідія.

З гирьового спорту серед чоловіків: І місце – Давибіда Ярослав, ІІ місце – Шевчук Олександр, ІІІ місце – Юрчак Костянтин;

з армспорту: І місце – Юрчак Костянтин, ІІ місце – Шевчук Олександр, ІІІ місце – Рибак Сергій.

Призери змагань нагороджені грамотами, брелками, вимпелами та призами ХОЦФЗН "Спорт для всіх".

На честь 103-річчя святкування Дня селища Дунаївці виступив багаторазовий чемпіон світу з гирьового спорту, 70 - річний Володимир Копичинський, який підняв гирю 103 рази. Так, саме він - шанований сивочолий ветеран – майстер спорту СРСР, багаторазовий переможець міжнародних, всесоюзних та всеукраїнських змагань з гирьового спорту і важкої атлетики.