«Спортивне сузір’я» в м. Кропивницькому

 Середа, 18 грудня 2019 10:09
Опубліковано в Кіровоградська область

В м. Кропивницькому на базі РК «Вельвет» Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено спортивне свято «Спортивне сузір’я».

Для участі у заході 13 грудня 2019 року були запрошені працівники місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», працівники галузі фізичної культури та спорту, партнери, спортивні журналісти, керівники органів місцевого самоврядування, представники громадських спортивних організацій. 

Під час урочистого відкриття заходу подяками від Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» були відзначені фахівці та організації, які протягом року підтримували та допомагали у підготовці та проведенні обласних спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів.

Крім того, у програмі заходу проведені змагання з більярду і боулінгу. Призерами з більярду серед жінок стали: І місце – Матвєєнко Вікторія, ІІ – Тимко Ольга, ІІІ – Закаблуковська Олена. У чоловіків призові місця здобули відповідно: Сергій Іванов, Бєланов Руслан, Андрій Пікаш.

У змаганнях з боулінгу призові місця розподілились таким чином:

Жінки – Кондратенко Тетяна, Соколенко Ул’яна, Яценко Ольга, чоловіки – Микола Аношкін, Євген Савранський, Микола Антошик.

Захід закінчився нагородженням переможців та призерів змагань, неформальним спілкуванням, обговоренням співпраці на наступний рік та позитивними емоціями.