«Козацькі розваги» на Хрещатику 2019

 Вівторок, 13 серпня 2019 10:23
Опубліковано в Київська область

10 серпня 2019 року в місті Києві відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги». На свято зібралися найсильніші богатирі з 8 обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Фестиваль організовують Всеукраїнський центр ФЗН «Спорт для всіх» та Міністерство молоді та спорту України. Цьогорічні ж змагання проходили під патронатом Федерації стронгмену України. 

Волинську область представили переможець та призер обласного етапу фестивалю «Козацькі розваги» – Володимир Євтушевський з міста Камінь-Каширського та Віктор Кушнір із смт Маневичі.

Програма заходу складалась із 5 вправ – «Качка», «Лог-ліфт», «Суданська прогулянка», «Кантування покришки» та «Тяга платформи», які були більш доступні по виконанню для професійних атлетів, ніж для аматорів, тому кількість команд були найменша за всі роки проведення Всеукраїнським центром «Спорт для всіх» фестивалю «Козацькі розваги». А також, організаторами були допущені атлети-професіонали, через що атлети-аматори втрачають зацікавленість, до участі у  місцевих та Всеукраїнських змаганнях «Козацькі розваги» серед центрів «Спорт для всіх».  В підсумку команда Волинської області посіла четверте місце, а призові місця розподілилися таким чином: І місце – виборола Харківська область, ІІ місце посіла Рівненська область, ІІІ місце дісталось Запорізькій області.

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» дякує нашим богатирям та представнику команди, директору Камінь-Каширського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» Сергію Панасюку за успішний виступ та популяризацію фестивалю «Козацькі розваги» на теренах Волинської області, бажаємо подальших перемог.