До Дня людей похилого віку на Тернопільщині відбулись змагання з шахів та шашок

 Середа, 04 жовтня 2017 02:28
Опубліковано в Рівненська область

1 жовтня 2017 року у Тернопільському шахово-шашковому клубі «Авангард» було гамірно, адже там зібрались місцеві любителі шахів та шашок. Хоча у щоденному житті, повному усіляких клопотів, часу на те, щоб поспілкуватись, а ще й позмагатись між собою, згадати молоді роки, побачити своїх давніх знайомих по уподобанню зовсім немає, сьогодні видалась чудова нагода.

Таку можливість любителям інтелектуальних видів спорту надав Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт

для всіх» та Колективне підприємство шахово-шашковий клуб «Авангард», адже тут проходили змагання з шахів та шашок серед чоловіків та жінок 60 років і старші під гаслом «Спорт для всіх - радість життя».

У цьому році виявила бажання позмагатись виключно тільки «сильна»

половина людства.

Чотири години тривали змагання з шахів та шашок, адже вони проходили за коловою системою. Після кількагодинних спортивних «баталій» визначились

переможці.

Ними стали: у змагання з шахів перше - друге місце вибороли

Адам Крайнік та Віктор Юзюк, третє місце завоював Анатолій Невожай, четверте місце посів найстарший учасник змагань - Анатолій Мирошниченко, йому 86 років.

У змаганнях з шашок перше місце завоював Ростислав Шумський, друге місце виборов Роман Боднар, третє місце посів Михайло Гальма, четверте місце посів Степан Кушнір.

Переможці та призери отримали грамоти, медалі та призи від організаторів, учасники – зошити від Видавництва «Школярик», а найстарший учасник змагань, Анатолій Мирошниченко, – сувенір на пам'ять про участь у змаганнях.