«Фестиваль естафет» визначив своїх переможців

 Вівторок, 14 травня 2019 20:12
Опубліковано в Рівненська область

Вже вшосте на Рівненщині відбувся фінал обласного спортивно-масового заходу серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет».

Його засновником та ініціатором проведення є комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за сприяння управління освіти і науки та управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації  і підтримки Відділення НОК України у Рівненській області.

У фінальному етапі фестивалю, що проходив у ДЮСШ №4 м. Рівне, взяли участь  команди закладів загальної середньої освіти області.

Розпочались змагання вітальним словом начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталія Ліпського і вже традиційною  розминкою «Do like Olympians» (*Роби як олімпійці), що провів майстер спорту України міжнародного класу з регбіліг,  гравець регбійного клубу «Поділля» Вадим Полюхович.

Основна програма заходу складалася з спортивних естафет «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол» та «Фітбол». Учасникам потрібно було продемонструвати не лише вправність у володінні різноманітними м’ячами, але й свою злагодженість дій. Командні старти завершились індивідуальними конкурсами, у яких брали участь по одному представнику від кожної команди. Свою перемогу вони дійсно виборювали у запеклій конкуренції. Допомагала всім, звичайно, підтримка багаточисельних вболівальників! Найвправнішими в індивідуальних змаганнях стали:

  • конкурс «Гімнастичний» - Лещук Вікторія, НВК №19 м. Рівного;
  • конкурс «Скакалка» - Лесько Катерина, Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня № 7;
  • конкурс «Настільний теніс» - Стейскал Роман, Квасилівський НВК «Школа-ліцей» Рівненського району;
  • конкурс  «Дартс» - Сергійчук Олександр, Цепцевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сарненського району.

За підсумками змагань бронзові нагороди здобули школярі з команди Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Друге місце вибороли учні Квасилівського НВК «Школа-ліцей» Рівненського району. А кращими з кращих стали юні спортсмени з НВК №19 м. Рівного.

Під час урочистої церемонії нагородження всі команди-учасниці отримали пам’ятні спортивні сувеніри, а переможці і призери естафет і конкурсів були відзначені ще й дипломами, кубками і індивідуальним призами від комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.