На Рівненщині продовжується фестиваль «Рух заради здоров’я»

 Понеділок, 31 серпня 2015 15:39
Опубліковано в Рівненська область

Черговий тур фестивалю «Рух заради здоров’я» відбувся у комунальному закладі «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради.

 

Працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради вкотре забезпечили організацію та проведення фестивалю, запропонувавши для учасників спортивні конкурси «Кільця», «Джерело», «Хокей», «Баскетбол» та «Фітбол».

 

Після урочистої церемонії відкриття змагань, на спортивному майданчику запанувало справжнє спортивне свято. Підопічні інтернату активно та з позитивними емоціями брали участь у відповідних конкурсах. У міру своїх фізичних можливостей, не всім підопічним вдавалося проходити дистанції швидко та без порушень. Проте, сама участь у таких заходах, позитивне спілкування з оточуючими -  це особиста перемога кожного з них.

 

Не залишилися підопічні  і без підтримки вболівальників. Працівники закладу всіляко підтримували учасників, а в окремих моментах надавали практичну допомогу.

 

Зрештою, переможених у конкурсах не було і нагороди отримали всі. Учасникам змагань дісталися дипломи від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, а керівництво установи вручило їм солодкі подарунками.

 

Наступний тур фестивалю відбудеться в комунальному закладі «Тучинський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради.