Олімпійський день у Рівному

 Понеділок, 15 червня 2015 19:29
Опубліковано в Рівненська область

Він традиційно проходив на алеях міського парку культури та відпочинку імені Т. Шевченка. На урочистому відкритті, що відбулося у літньому театрі, учасників привітали начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Сергій Шевчук та голова Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області Микола Петренчук. Підбадьорені їх напутніми словами ентузіасти олімпійського руху розійшлися по місцях стартів.

У легкоатлетичних пробігах першими стартували люди з особливими потребами - «візочники» та інші учасники з порушеннями опорно-рухового апарату. Загалом до Олімпійського дня долучилося 40 таких людей.

Потім олімпійську естафету підхопили наймолодші. Дошкільнята складали досить масову категорію учасників Олімпійського дня. Значна частина їх була організована у команди, одягнені в однакову спортивну форму. Це, звичайно ж, ґрунтовно підготувалися до стартів дошкільні навчальні заклади. Проте, були й малюки, які брали участь суто індивідуально. Дехто з найменших біг 50-метрівку за руку з мамами, татами та дідусями і бабусями. Однак, перемогу у цій категорії вибороли все ж таки дитсадківці: у дівчаток – Юлія Васильєва; у хлопців – Михайло Іллюк. Обоє виховуються у ДНЗ № 29.

Активну участь у стартах Олімпійського дня взяли й школярі. Їх забіги проходили у вікових групах серед хлопців та дівчат. Учні 1-4 класів долали 100-метрівку. Серед них найшвидшими були учениця НВК «Колегіум» Марія Мельник та учень Рівненської гімназії «Гармонія» Владислав Ковальчук.

Всі інші учасники забігів змагалися на дистанції 500 метрів. Переможцями серед учнів 5 - 8 класів стали учениця Рівненської класичної гімназії «Престиж» Марія Джетібаєва та учень ЗОШ № 10 Любомир Желінський. У старшокласників найшвидшими виявилися учениця ЗОШ № 27 Софія Городюк та учень ЗОШ № 10 Назар Желінський.

Окрему групу бігунів складали студенти та спортсмени-аматори. Тут першими фінішували студентка НУВГП Катерина Климюк та студент РДГУ Андрій Козак.

Завершували легкоатлетичні забіги ветерани. Найшвидшим серед них виявився керівник фізичного виховання Рівненського професійного ліцею Борис Процюк.

Всі охочі мали можливість взяти участь у різноманітних спортивних конкурсах та естафетах, підготовлених працівниками комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Переможці та призери змагань, конкурсів та естафет отримали призи, сувеніри, дипломи і медалі від організаторів Олімпійського дня.