Щоб відпочинок був активним

 Понеділок, 06 липня 2015 22:49
Опубліковано в Рівненська область

Спортивно-масовий захід «Хрінники – 2015» пройшов минулими вихідними в одному з улюблених місць масового відпочинку жителів Рівненської, Волинської та Львівської областей на березі водосховища у селі Хрінники Демидівського району.

Спекотна погода спонукала всіх, у кого є вільна днина, до відпочинку біля водойми у тіні соснового лісу. Таке чудове поєднання цих природніх факторів спричинило неабияке велелюддя на берегах водосховища. Цим скористалися працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради для пропаганди занять фізичною культурою і спортом, здорового способу життя та активного дозвілля. Вони запропонували відпочивальникам досить широку спортивну програму, у якій всі категорії людей могли знайти для себе підходящу форму рухової активності.

На таку пропозицію найбільш жваво відгукнулися діти. Вони швиденько заполонили імпровізований спортивний майданчик, виявляючи готовність брати участь в усіх видах змагань. Розпочали з конкурсу «Літаючі кільця». Виявилося, що накинути кільце на піраміду не так вже й легко, як здається на перший погляд. Це збуджувало азарт. І охочих продемонструвати свою влучність ставало дедалі більше. До дітей незабаром приєдналися і дорослі. Конкурс виявився настільки популярним, що організаторам довелося проводити його окремо серед дітей, дорослих чоловіків і жінок.

А тим часом до намету, де проходила реєстрація учасників, підтяглися дужі чоловіки, готові позмагатися у конкурсі з елементами гирьового спорту та перетягуванні линви. Боротьба у цих двох конкурсах була найбільш напруженою, азартною та видовищною.

Результати у вправах з гирею поліпшувалися з виступом, практично, кожного учасника. Врешті, переможця та призерів тут розділяв лише один поштовх, зроблений, справді, з останніх сил.

У перетягуванні линви переможець у кожному протистоянні команд визначався за результатом трьох спроб, щоб не було сумніву, - хто ж таки, насправді, сильніший. Хоч якою запеклою була боротьба, все ж переможці та призери були з’ясовані й тут.

Кремезних чоловіків та атлетичних юнаків на майданчику змінили граційні жінки та дівчата. Вони змагалися в обертанні гімнастичних обручів та стрибках через скакалку. Представники сильної статті теж долучалися до участі у цих конкурсах і були, навіть, серед призерів, проте тут все ж таки домінувала прекрасна стать.

А тим часом всі охочі мали можливість продемонструвати свою влучність у дартсі та взяти участь в інших конкурсах. Загалом змагання проходили досить динамічно. Однак чимало учасників встигло випробувати свої сили, - і навіть здобути нагороди, у кількох конкурсах. Як, скажімо жителька міста Броди Львівської області Мирослава Гетьман, яка спромоглася вибороти дві золоті медалі.

Переможці та призери конкурсів та змагань були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. А всім іншим учасникам та глядачам і вболівальникам дісталися приємне відчуття від активного руху, азарту спортивної боротьби та хороший настрій від весело проведеного часу.